Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyik pillanatról a másikra...

Egyik pillanatról a másikra meghülyült a billentyűzetem, mitől lehet ez (a többi lenn)?

Figyelt kérdés
Pár hete vettem új egeret és billentyűzetet és semmi gond nem volt egészen mostanáig. Egyszer csak a billentyűzeten csak az enter működött. A többi gombra teljesen más parancsot használt. Pl a betű lenyomása után kikapcsolt a gép, illetve az egér is hirtelen más lett. Ha kattintok az asztalon egy ikonra akkor kijelöli de nem lehet a kijelölést eltávolítani. Google chrome internetnél pedig nem lehet a lapok között váltani. Na már most újrainditottam dettó maradt minden. Viszont… kihúztam a billentyűt és bedugtam a régit és működött az egér is rendesen és a regi billel is minden…. Amint visszadugom az újat meghülyül. Esetleg vmi tipp? Virus? Hirtelen rossz a billentyűzet? Jelenleg teljesen virusirtást végzek a gépen.
2022. szept. 15. 16:54
 1/4 hypno ***** válasza:
Úgy gondolod nincs jelentősége pontosan milyen egeret és billentyűzetet vettél?
2022. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van jelentősége? Anno egy tescos 600ftos egerem volt azóta aliexpresses most pedig egy háromezer forintos “gamer” egeret vettem.

Billentyűzet kb 5 éves games, az új meg szinten csak olcsóbban vettem mint az előző. Genesis a márkája.

2022. szept. 15. 17:13
 3/4 hypno ***** válasza:

#2


Lehet jelentősége. Nem a kora dönti el. Ami faék egyszerűségű az jellemzően tovább tart.

A csillámpóni 16 millió szinű fényorgonás meg legalább egy elektronikát tartalmaz ami tönkre mehet. Ami programozható, makrózható az meg pláne.


Én mindíg utáltam a Genesis cuccokat, mert ami megfordult nálam az egy sem volt tartós. Egy idő után le is szoktam róluk.

2022. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tehát mondhatni nincs semmi baja a gépemnek hanem ez a vacak a rossz?

Viszont most újra bedugtam másik usb portba és azóta megy rendesen. Viszont ha a régibe dugom ott meghülyül, viszont a régi billentyűzet mindegyik portba megy rendesen :D meghalok az elektronikától esküszöm

2022. szept. 15. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!