Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs kép amikor bekapcs...

Miért nincs kép amikor bekapcsolom a gépet?

Figyelt kérdés
A helyzet hogy amikor bekapcsolom a gépem elindulnak a ventilátorok, melegedik a proci de nincs kép. Ellenőrizték a monitort és a kábeleket és biztos hogy nem ez a ludas. Próbáltam GPU helyett alaplapba dugni a monitort de úgy sincs semmi. Mi lehet a baj? Egyébként úgy kezdődött hogy miközben használtam a gépeg egyszer csak elment a kép de búgott tovább, kikapcsoltam és vissza és újra ment de megint megtörtént ez, aztán egy idő után már el sem indult. Ha kell valamelyik hardver típusa akkor szóljatok

2022. szept. 15. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
RAM, próbáld meg egyesével kivenni őket és betenni, hogy melyik slot vagy ram a rossz
2022. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Egyetlen gépen sincs kép amikor bekapcsolod. Csak utána.. vagy pontosíts.... Vagy az oprendszer sem jön be???
2022. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bekapcsolom és nem jön be sem a BIOS se semmi
2022. szept. 17. 11:08
 4/9 A kérdező kommentje:
A ramok váltogatása nem segített
2022. szept. 17. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Vedd ki a videokártyát.

Reseteld a biost (manual írja hogyan kell - van egy jumper a cmos reset felirat környékén, azt kell átdugni 10-15mp-re).

Ezután dugd rá az alaplapi vga kimenetre.

De ez csak akkor fog működni ha van egyáltalán igp-d.

2022. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írjál konfigot és azt, laptop vagy asztali géped van? Ha ez utóbbi, akkor a táp nagyon gyanús.
2022. szept. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Asztali pc

Alaplap Gigabyte MA785GT-UD3H

CPU: AMD fx-6300

DDR3 RAM (egy 8 és egy 4 gigás)

Táp: cooler master Elite 400W

Win 10 op rendszer

2022. szept. 18. 11:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Az alábbiak szerint ez egy gagyi táp!

[link]

2022. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Javítson ki valaki ha rosszul tudom, de tudtom szerint neked nem lehet integrált videókártyát a konfig alapján, tehát a videokártya továbbra is lehet rossz. A kártyát tedd át másik gépbe és nézd meg
2022. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!