Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van kevés FPS-em?

Miért van kevés FPS-em?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az a problémám, hogy a Fortnite nem fut úgy, ahogy kellene. 60 fps-re fixáltam már az fps-t, de még így is ledroppol. Állítgattam játékon belül már mindent, néztem videókat, de ugyan az a probléma.


A gépem:


Alaplap: Asus Tuf Gamin B560M Plus


Proci: Intel Core i5 11600 2.80 ghz LGA-1200


Ram: Kingston FURY Beast 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz


Ssd: Samsung 870 evo 1Tb


Vga: Asus Rog-Strix RX6600 Xt


Ház: Deepcol Matrex 55


Táp: Enermax Revolution 750W


Monitor: Aoc 24g2u 144hz


Mi lehet a gond? Minden tippet szívesen fogadok.


megj.: Az előző gépem egy jóval gyengébb darab volt, amiben egy 1050 ti pöfögött, de ott is sokkal jobban futott.



2022. szept. 19. 19:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha nincs rtx3090ti kártyád és nincs meg a 200fps akkor nincs is értelme játszani... 🙄
2022. szept. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó. Most vagy csak direkt kötekedni akarzs, vagy nem látod, mia problémám. Vana fenti gép. Nehogy már low beállítások mellett is droppoljon. Nem csak néha, hanem folyamatosan. Játszhatatlan így. Más játéknál nincs ilyen probléma. Zavaró, hogy az 1050 ti-s konfiggal futott rendesen, de ahhoz képest jóval erősebben meg nem. Most újrarakom az egészet, windowst, drivereket, mindent. Hátha..
2022. szept. 20. 08:39
 13/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg régebbi vga drivereket feltenni. Az Nvidia jobban preferálja a Fortnite-ot,ezért ment azzal a kártyával jobban. A vga driver,ami fent van az nem tetszik neki.
2022. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 CspCsj ***** válasza:

Kétfélét szoktak gyakran ajánlani: (ha majd lesz valaha új/erős kártyám, biztos ki fogom próbálni)

- ULPS kikapcsolása (Ultra Low Power State) - pl. Afterburner Általános beállításaiban, vagy keress rá "ulps disable"

- videokártya illesztőprogram újratelepítésa "Full install" helyett "Driver only" módban (DDU törlés után)

2022. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi.


Újraraktam teljesen. Most High beállításokon a fix 60 fps-t hozza. Ha 144-re fixálom, akkor is 10mp-ként ledroppol és belaggol.


Kipróbálom az ajánlottakat is.

2022. szept. 21. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!