Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gamer pc elég lenne jobb...

Ez a gamer pc elég lenne jobb játékok videózásához/videóvágáshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez lenne a pc amit összeraktam. Ez így jó lenne videózáshoz vagy változtatnátok rajta valamit? [link]

2022. okt. 9. 16:55
1 2
 1/11 tuareg4 ***** válasza:
71%

Minél drágább minél gyorsabb annál jobb mind játékokra mind programokra. Amit leírtál semmi panaszod nem lesz. Ennél gyengébb gépen is lehet elég jól szerkeszteni. Persze a ram is fontos főleg ha több progit használsz.

De ha már ennyit áldozol a gépre a ramból legalább 32gb. Nekem annyi van és nem okoz semmi döccenést a gyors váltás a gépigényesebb programok között.

2022. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Ennyiért már ezt venném 5 év garival.

[link]

2022. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
fu bakker xd ha szeretnéd ennyi pénzért összerakok neked egy sokkal komolyabb gépet itt a pcx-en és ha tetszik rendeld meg.
2022. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát videózáshoz biztos nem.... :D ne lepődj meg ha nem ad majd képet :D F-es proci és nincs videókártya.... :D kép se nagyon lesz ugyanis az f proci nem tartalmaz video magot....
2022. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja bocs látom a videokártyát.... bocsi :D
2022. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fél milla alatt nem elég játékos az a gép. Pl még egy 2TB ssd kéne bele. 😏
2022. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
Igen változtatnék.
2022. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 foreigner válasza:
Én a helyedben ha ennyi a max keret, akkor inkább lejjebb adnék az alaplapból, és 32gb ram ,winyo helyett ssd, és a vga ból sem ezt a 3060 at. Írj ki egy összeghatárt (a monitor nélkül) amennyit rászánnál, biztosan vagyunk itt páran akik abból a keretből kihozunk egy jobb alternatívát.
2022. okt. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Monitor nélkül olyan 480.000 - 500.000 körül szánnék rá (+,-) szóval, ha tudtok egy ennél jobb alternatívát akkor meghallgatom szívesen. Pár napja még ez a build is kijött kb. 500.000-ből (monitor nélkül), azóta drágult bele szinte minden.
2022. okt. 13. 12:44
 10/11 foreigner válasza:

Jelen körülmények között ezt ajánlanám 443 741 Ft ra jön ki, de nincs ház kiválasztva, és a proci hűtő is gyári, bár szerintem ezekhez már egész normálisakat adnak alapból.

[link]


Amennyiben lenne még extra kereted :


[link]

[link]


Választhatod ezeket. Úgy vannak párba állítva hogy ne legyen bottleneck egyik irányba sem. De szerintem az első konfig is teljesen elég lesz, én a helyedben választanék egy nekem tetsző házat, és még egy winyót és kész is. De várj még, hátha valaki tud jobb alternatívát.

2022. okt. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!