Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CD-RW, DVD-RW többször írva...

CD-RW, DVD-RW többször írva mennyire megbízható? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Verbatim CD-RW és DVD-RW lemezeket vettem még régebben, hivatalos, megbízható helyről, tokban voltak, egyenként csomagolva, fóliázva.

Tapasztalat: másodszor-harmadszor adatot írva rájuk már "nem olvasható vissza az adat" (legalábbis CD-RW esetén tapasztaltam most ezt).

Ez mennyire általános?



2022. nov. 12. 17:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Lényegtelen. Amit te meg tudsz tenni azt ő is megtudja..
2022. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
USB billentyűzet hozzáadásakor különösen óvatosan jár el a rendszer, külön meg van írva ez is. Persze a felhasználó a leggyengébb láncszem de itt ügyelnek rá, külön "USB billentyűzetként" kell valamit engedélyezni hogy úgy működhessen.
2022. nov. 14. 19:32
 23/25 anonim ***** válasza:

22/

Tévedtél. Kipróbáltam. Bedugtam Linux Mint mellé egy második billentyűzetet is. Nem kért semmit, simán azon is lehetett gépelni. Erről ennyit.

2022. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Ezt írtam korábban:

"Tudok operációs rendszert, amely védekezik ez ellen (is), már amennyire tud. :)"


Előző hozzászólásban ezt írtad:


"Tévedtél. Kipróbáltam. Bedugtam Linux Mint mellé egy második billentyűzetet is. Nem kért semmit, simán azon is lehetett gépelni. Erről ennyit."


Szívesen leírtam volna annak az operációs rendszernek a nevét (pár éve alkották és folyamatosan fejlesztik), amely ezt a biztonsági modellt tudja, de ezekután nem fogom leírni, mivel szándékosan félre lettem értelmezve, hogy önigazolást nyerj. Mivel semmilyen Linuxot nem neveztem meg.

2022. nov. 14. 20:16
 25/25 anonim ***** válasza:

#17


Sőt, USB killer is létezik, ami úgy néz ki, mint egy pendrive

CD killer nincs

2023. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!