Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha lesz deidkált vidókártya a...

Ha lesz deidkált vidókártya a gépben, akkor van előnye az integrált videókártyás processzornak (13600K) vagy nincs semmi értelme, és vegyek inkább integrált nélkülit (13600 KF)?

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha streamels akkor igen. Meg +10-15 ezer forintért szerintem megéri amúgy is a sima K. Mert nem sok rá az esély de mégis ha valami történik a GPU-val tartaléknak egy darabig jó az integrált is.
2022. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri a felárat ha tönkremegy a dedikált akkor sem maradsz gép nélkül amíg kicseréled vagy veszel újat


Bár manapság szerintem ritkán mennek tönkre a kártyák. Neked kell tudni, hogy fizetsz-e többet egy kevés eséllyel bekövetkező problémáért

2022. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapesetben fölösleges. Akkor érheti meg, ha nagyon sokat használod irodai felhasználásra, ahova nem kell egy erős GPU, így amikor erre használod csak a kisfogyasztású integrált működik, míg ha játszol bekapcsolhatod a dedikáltat. Persze ehhez két monitor is kell, egy az alaplapi és egy a dedikált kártya kimenetén, irodázni az egyiken, játszani a másikon tudsz (vagy ha van két bemenet a monitoron, az tud váltani attól függően, hogy honnan jön épp a jel).
2022. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Integrált GPU-kon a GTA 5 is elmegy gond nélkül (persze ha nem valami 10-15 éves ócskavas). Addig is jó amíg eladod a régi grafikus kártyát és amíg megjön az új. Full HD videók, vagy akár 4K videók nem gond manapság nekik.
2022. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!