Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibás lett az alaplapon?

WinsThons kérdése:

Hibás lett az alaplapon?

Figyelt kérdés

Sziasztok a mai nap vásároltam egy új processzort a gépembe amikor betettem elsőnek az új processzort akkor jól működött de miután újra akartam indítani kékhalált kaptam és azóta nem ad képet.Háromfajta processzorral próbálkoztam még illetve az Az alappal ami benne volt de így sem ad képet. A legfurább abba az egészbe hogy elindul a gép processzor nélkül is. felpörögnek a ventillátorok de képet nem ad (nyilván)


Valószínüleg alaplap porbélma?



2022. dec. 7. 21:31
 1/5 Dongaben ***** válasza:

Valami adatot is tudnál írni?

Alaplap, Processzor PONTOS típusát? Jól jönne annak, aki segítene,,,:)

2022. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minimum reseteld a bios-t aztán próbáld meg eredeti procival.
2022. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 igaza van egy próbát meg ér de azt is ki próbálhatod , hogy meg nézed most milyen verziója van fent a BIOS nak majd a alaplap hivatalos oldalán meg nézed van e frisseb ha igen szed le majd rakd fel pendrivera. Indítsd újra lépj be a BIOS ba először csinálj bsck up a ralyta lévőrol majd rakd fel az újat hátha segít
2022. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mégse telepisd újra a Windowst egy tiszta telepittesel mentsd le ami a c meghalyton van majd rakd be telepítőt és formázd a c meghalytott és úgy telepisd újra
2022. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet táphiba is

vagy memória

vagy kábel

vagy még 100 más

2022. dec. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!