Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az aqua webáruházzal?

Figyelt kérdés
Amikor PC alkatrészeket keresek Árukeresőn szinte mindig szembe jön velem és általában ugyan az a termék 20-30 ezer forinttal is olcsóbb.Ennek mi az oka? Hisz gondolom nekik is első a profit. Megbízható hely?

2022. dec. 24. 23:11
A kérdező szavazást indított:
Megbízható
Nem az
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A firstshopot és az aquát tudom ajánlani, ha lehet ezektől rendelek eddig korrektek voltak


Az alzát viszont kerülöm


Egyébként van értékelés, 45 ezer szavazat alapján 4.6-4.7 az oldal. Teljesen megbízható.

2022. dec. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tapasztaltam, hogy az aqua különösebben olcsóbb lenne a többieknél. Nyilván vannak jó áraik, mint minden boltnak, különben nem adnának el semmit. de ennyi. Én sokszor rendelek tőlük, mert 10 percre van a bolt.

Nem kellett még gariztatnom semmit, így arról a részről nincs tapasztaaltom szerencsére.

2022. dec. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ja, amúgy meg ez egy totál hülye kérdés abból a szempintból, hogy pl árukeresőn 44769 vélemény van a boltról. Nem elég??? Miért kell még megkérdezni itt külön? Mi többet tudsz meg innen, ami 44769 véleményből nem jön le neked?
2022. dec. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

+1 arra hogy mas boltokban is van amik olcsobbak

ezekkel csalogatnak es azert valtogatjak hogy ez hol az akcios

2022. dec. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!