Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SD kártya teljesen halottnak...

SD kártya teljesen halottnak tűnik vajon menthető e ?

Figyelt kérdés

kingston canvas select plus 128gb sd kártya


Hibamentesen működött hónapokig aztán egyik este láttam hogy telefonom már nem jelzi ki. Megpróbáltam ki-be, tisztítottam rajta de nem volt rajta amúgy sem semmi külső nyom. SD kártya olvasóval gépen keresztül egyáltalán nem jelzi ki illetve próbáltam googleben random feldobott programot (disk drill) az sem mutatott semmit.



2022. dec. 25. 13:24
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mas olvasoval is probald

eleg ocska a legtobb

szoval tobbet probalj


erdemes valami linuxos bootos lemezkezelossel megnezni


hatha letudod menteni egeszet

mondjuk ha tele van akkor jo hosszuideje lesz arra hogy valami osszeomlas hiba tortenjen kozben...

2022. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Külső olvasó nem ad semmi jelzést mintha nem lenne benne semmi úgy ahogy telefonok sem(próbáltam többen). Lemezkezelős dologgal kapcsolatban ha tudsz adni egy példát az megköszönném illetve nincs linuxos eszközöm most esetleg virtuális gépről működne e a dolog az lenne a kérdésem még.
2022. dec. 25. 16:03
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

linuxal ami usb rol bootolhato

Vannak ilyen linuxok lemezkezelesre


az a baj hogy valamit erzekelnie kell,

pl bios menyire reszletes? Az erzekeli?

mert ha az sem akkor linux se biztos

ha maga az olvaso mar nem tudja elerni valamiert akkor mas se tudja szoftver


ha nagyon fontos hivatalos helyeken nem biztos hogy olcson meguszod de adatot menthetnek ha lehet


ha valami maganszakival probalkozol olcsobb lehet

ha valami kontaktos baja van pl.

2022. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!