Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Proci hűtő be quiet! tapasztal...

Proci hűtő be quiet! tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Akinek BQ léghűtője van a procin, kérem írjon róla pár szót.

Nekem az a fontos, hogy minél halkabb legyen még load alatt, magas fordulatszámon is, hogy akár az alvás se legyen gond a géptől másfél méterre.


2022. dec. 30. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Dark Rock 4-em van, halknak halk, csak jobbra számítottam e téren. A hűtéssel nincs gond.
2022. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy érted, halkabbra számítottál? Kérlek írjátok le a házat is, az is fontos tényező lehet hangszigetelés szempontjából.
2022. dec. 30. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Dark rock pro 4 volt, teljesen egyezik az #1 véleményével. Végül cseréltem D15-re ami halkabb volt ugyanolyan teljesítmény mellett.
2022. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, úgy értettem. De lehet csak azért számítottam halkabbra mert az előző gépházam teljesen zárt volt, ez meg szellőzik bőségesen, ami pici zajjal is jár. Viszont halk a gép, csak én hülye teljesen zajtalanra számítottam. Be Quiet Pure Base 500DX a ház egyébként.
2022. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

DR4 hűtőm van, teljesen halk és remekül végzi a dolgát (5800X3D)


Nem értem ezeket a kérdéseket. Ha ennyire finnyás vagy a zajra vegyél vízhűtést, de még az is megoldás ha arrébb rakod a gépet. Nekem eddig az asztalon volt de átraktam az asztal mellé rögtön van 1.5 méter plusz köztünk és még kevésbé hallom


Léghűtésnek mindig lesz alapzaja ha full loadon megy a rendszer

2022. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Működni működik de nem tetszik mert halkabbra számítottam.

Lecserélem egy készre szerelt vízhűtésre.

Igazából már megvan csak be kéne szerelnem.

TV nézésre használjuk.

Bitfenix phenom házban van aminek oldallapjai tömörek de minden máshol lyukacsos.

2022. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dark rock pro 4 kb 300 rpmen mennek a ventik 50wot olyan 55 fok korul (boven az intel hibaja mivel szar a kupakos szarjuk) tart de 700as rpmig semmit nem hallani 150wig nagyon jo bar en inkabb arcticot vennek sokkal jobb az ar ertek aranyuk
2022. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Régi Coolermaster Elite 430 Black házamban van Pure Rock Slim 2 hűtő.


1 méterre szinte nár semmit nem hallani. Jó a bq, német gyártás.

2022. dec. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pure rock slim2 van nekem i5-3470 mellett és 70 fok fölé nem megy stress testen se a proci pedig elég régi gyengén szellőző gephazam van
2022. dec. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!