Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Xbox series X és ps5 konzolk...

A Xbox series X és ps5 konzolkbol lehet számítani pro verziora?

Figyelt kérdés
szerintem most nem indokolt mivel 4k most is nagyon teljesít mind 2 gép.
2023. jan. 5. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem valószínű
2023. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
2023. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Morzsi007 ***** válasza:
90%

A 4K-s marketing duma működik.

Így most nem indokolt.

2023. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig még elegek lesznek ezek is.
2023. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem lesz. Azért annyira nem erősek az alapverziók. Amikor egyre több 120 hzes 4K tv jön és már a 165 170 hz es 1440p monitorok sem olyan marha drágák van még hova fejlődni. Főleg ha komolyabb ray tracinget is akarunk.


Szerintem majd 2024 vége felé jönnek amikor AMD-nek már az RDNA 4 is készen áll.

2023. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A sima gépekből sem tudtak még eladni közel sem annyit amit akartak. Az előző gen is kapaszkodik még. Nem tudom elképzelni, hogy ez megérné bárkinek. Tudom, tudom vannak a pletykák, de hova lőnék be ezeket a gépeket úgy őszintén? 2 év eltelt és a PS drágább lett, az Xbox meg nem olcsóbb. Más generációkban ilyenkor már olcsóbban kaptad a gépet játékkal. A mostani gépek batárok. Egy komolyan erősebb mekkora lenne? Mennyibe kerülne. Félmillió? Hol van ennek számottevő piaca?
2023. jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a közeljövőben nem várható Pro verzió és nagyon megindokolni sem tudnák mivel.

A PS4-ből tavaly is igazából a VR miatt jött ki a Pro (persze a 4k is a marketing duma része volt). Erre reagálva muszáj volt az Xboxnak is kihoznia egy Pro-t, főleg hogy lényegesen rosszabbul fogytak a konzoljaik.

Most meg ott tartunk, hogy a Sony valamelyik fejese pár napja jelentette be, hogy végre nincsenek ellátási gondok. Tehát elvileg most értek el oda a gyártókapacitásban, aminek a nyitásra meg kellett volna lennie. Ráadásul még egyik konzol ára sem csökkent a nyitóárhoz képest.

2023. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!