Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne egy videokártyám csak...

Liakereszt10 kérdése:

Lenne egy videokártyám csak nem ad képet,venti pörög gép is észleli mert olyan alaplapra tettem bele ami támogat 2videokártyát, azon indítottam a gépet ami ad képet és az eszközkezelőben mutatja, hogy ott van az is ami nem ad képet. Ez miért van?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 11:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Foxconn Geforce 8800 GTS 640MB
2023. jan. 19. 11:19
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
másik gépben jó?
2023. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másik gépen nem ad képen szintén
2023. jan. 19. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Akkor megvan a probléma. A videokártya halott. Mivel egy őskövület, ezért ez totálkárt jelent, nem érdemes javíttatni. És elég esélyes az is, hogy amúgy GPU chip hibás.


Retró gépeimből sajnos nekem is hullottak ki alkatrészek. Ez van... nem költheted rá az életedet. Cserélni kell.

2023. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
G80-ból amúgy is kifejezetten sok szállt el az évek során. Akkoriban hatalmas GPU volt, a forrasztás szokott elengedni alattuk.
2023. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2023. febr. 3. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!