Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be/miért...

Miért nem kapcsol be/miért kapcsol be nehezen a gép? F25

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve van meg az asztali gépem és egy ideje már azt csinálja hogy ha Leállítása megyek és utána akarom visszakapcsolni akkor eléggé sokszor és hosszan kell lenyomva tartanom mire bekapcsol hanem meg nem akkor ki kell húzom belőle mindent majd úgy bekapcsolnom viszont már így se nagyon akar. Most is ezzel próbálkoztam de eddig semmi. Áramot azt kap mivel ha bedugom az egeret vagy bármit akkor azok rögtön világítanak. Végső esetben azt szoktam csinálni hogy kihuzom majd bedugom újra viszont amióta cseréltem ezt azt benne azóta ha ki be húzom egyszer is akkor le csapja az egész házban az áramot. Mi lehet a gond ezzel hogy nem akar rendesen bekapcsolni?

2023. jan. 27. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Másik tápegységgel próbálkoztál?
2023. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemrég lett belerakva egy új
2023. jan. 27. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:

És az új táp előtt is ezt csinálta, vagy csak azóta, hogy ki lett cserélve?

Egyébként új és új táp között is óriási különbségek vannak, mert van új táp 6 ezerért is, meg 25-ért is. A tied melyik?

Egyébként amit leírtál, az tipikus táp probléma.

2023. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az új előtt is csinálta ezt viszont ez a táp ha jól emlékszek akkor valami 40-50 ezer környéke volt. Aztán gondolkodok és lehet a kábelével is lehet valami de csak tippelek.
2023. jan. 28. 05:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor következő lehetőség az alaplap... sajnos ez ilyen. Végig kell próbálgatni. Máshogy nem megy.
2023. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kicsapja a biztosítékot az már igen komoly. Milyen config egyébként?
2023. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!