Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhet ez a félkonfig?...

Mennyit érhet ez a félkonfig? (lent)

Figyelt kérdés

Új gépet épitek szóval minden garas számit, már az hatalmas segitség lenne, ha egy alkatrészt meg tudnék venni az árából. csak semmit nem találtam aktuálisan, hogy ezek az alkatrészek mennyiért mennek mostanság használtan.

Specifikáció


Processzor: Intel Pentium G4620

Alaplap: Msi b250m pro-vd

Ramok: G-Skill 2x4gb 2200 MhZ Intel only


Köszi a válaszokat előre is, remélem tudtok segiteni.



2023. febr. 15. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha 15-ért el tudod passzolni az már angy szó lenne, a gyakorlatban ha azt akarod, hogy elvigyék 10-nél többet nem nagyon fognak érte adni.
2023. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

20-25 ezer.

A CPU gyakorlatilag kuka, a 1151-es lap és memória jó lehet még valakinek.

2023. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Alaplap: elég basic LGA1151v1 alaplap, szerintem 20 ezerért érdemes meghirdetni, esetleg alkudnak belőle 1-2 ezret, kb ennyiért mennek most az ilyesmi kategóriás lapok ezen a platformon.


Proci: Sajnos ma már csak netezősnek jó. 5-6k forintot ér, de nem nagy rájuk a kereslet, úgyhogy nem lesz gyors eladás átlagáron.


Ram: Erről van szó? [link]

DDR3-on belül ez érdekes lehet azoknak akik még ott keresnek magas teljesítményt, szerintem 9-10k forintért hirdethető, de ha gyorsan akarod eladni akkor inkább 7-8k.


Érdemes szerintem külön eladogatni, egy harmincast ki tudsz szedni belőle. Nem tudom milyen gépet akarsz de abból akár SSD, tápegység, gépház ventikkel vagy akár alaplap ki tud jönni :)

2023. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

#1 beszélsz már hülyeségeket.

15-20 ezerért mennek a B250-es lapok. [link]

Plusz a DDR4 8GB.

2023. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
DDR3*
2023. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha már linkelj, akkor gondold át még egyszer:

[link]

Ez egy 10-est valóban megér a kérdező egy sokkal alapabb lapot akar eladni, 6-7k-nál többet nem ér, proci 3-4k ért megy, memoria meg pont emrt DDR3 nem fog tudni sokat érte elkérni.


Amugy nézz körül a félkonfigok részlegen és meglátod hogy miként vananka z árak.

2023. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

@6 - Megszorulsz, és eladod a piacon 2-2,2 milliót érő autódat 1,5 millióért.

Akkor most az az autó 1,5 milliós ér, vagy 2-2,2-t?

2023. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

Sajnos e felett már eléggé eljárt az idő. 2 mag 4 szálas Pentium proci. Sajnos már emiatt a dolog miatt is hajlamos arra az új játékoknál, hogy beakadásokat csináljon. Egyre gyakoribb beakadásokat. Amik játszhatatlaná teszik az új játékokat lassan.

Jó indulattal max 10K-t ér.

A lapot is legfeljebb 15-re tippelem. Mert erre a platformra talán az egyetlen értelmes fejleszteni való ha vesznek hozzá egy lga 1151v1-es I7-et.

A ram is nagyjából maximum 7-8K-t ér. Mert 8gb rammal még gázabb játékélmény lehet mint a cpu miatt.

2023. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Rosszul írtam 2400 mhz, és ddr4-es.
2023. febr. 15. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!