Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Torrentezesre le-feltoltesre...

Torrentezesre le-feltoltesre melyik a legjobb laptop 4-500 ezer Ft körül?

Figyelt kérdés
Max 550 et adok érte, én egy Asus zenbook pro 15-t néztem 430-450 körül a média marktbol, ez szerintetek jó ilyen celokra?

#Torrent, le fel töltés, laptop, ncore,
2023. febr. 17. 19:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
torrentezésre? Bármelyik üzemképes laptop, amin elindul a qBittorrent. (nem, nem u torrent, meg bittorent)
2023. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Tudom, én a qbittorrentet használom. :D koszi :D
2023. febr. 17. 19:26
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
Igazából bármi jó torrentezésre, csak legyen gyors neted, minimum egy SSD-d, jobb esetben NVMe M.2 SSD-d.
2023. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Torrentetzésre inkább vegyél egy NAS-t ! Eleve jóval kevesebbet fogyaszt mint egy bekapcsolt gép, időzítheted, hogy mettől meddig legyen bekapcsolva, itthoni hálózatban nekem látja a TV, és a telefon is, és egyből tudom nézni rajtuk a filmet amint letöltődött.
2023. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
#4 Szerintem nem véletlenül kérdezett laptopra a kérdező, gondolom másra is szeretné használni. Abban viszont igazad van, hogy erre a NAS a legjobb.
2023. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Igen, kepszerkesztesre is használnám :D

Köszönöm mindenkinek, sokan mondjatok ezt a NASt 😂

Ha munkahelyen vagyok és korlátlan mobil netem van akk tudok nasrol filmezni, meg irányítani a torrenteket?

2023. febr. 17. 19:47
 7/28 anonim ***** válasza:
66%
Persze, a NAS-t azt bárhonnan elérheted ha van neted. Munkahelyen filmezni?🤔 Ilyet én is akarok.:D
2023. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%

#5 Lehet! De én eleve nem is gyilkolnék ilyennel egy laptopot. Sajnos ugye tudjuk, hogy ott a forrasztások megtudják magukat adni, hűtések nem a legjobbak. Régebben én is egy laptopot használtam erre, meg persze minden másra, aztán 3 évesen egyik napról a másikra nem lehetett bekapcsolni. Annak is szerintem több mint a fél életében csak a torrentezés miatt ment a proci, hűtés stb.

Ez a NAS meg nekem nagyon bejött, és Transmission remote programmal ugyanúgy tudom használni mintha csak az asztali gépemet használnám letöltésre. Telefonon meg Mediahouse programmal kiválasztom a filmet, és még a TV-t is átkapcsolja :)

2023. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%

A transmission is egy jó torrent progi, linuxban alapból benne van.

Amelyik torrent kezelő nyílt forráskódú, azzal baj nem iagen van.

2023. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%

Ki fogja nyiffantani a laptop SSD-jé a torrentezés...

+1 a NASnak!

De te tudod... akármelyik laptop jó. Torrentezésre nem kell erőgép!

2023. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!