Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Torrentezesre le-feltoltesre...

Torrentezesre le-feltoltesre melyik a legjobb laptop 4-500 ezer Ft körül?

Figyelt kérdés
Max 550 et adok érte, én egy Asus zenbook pro 15-t néztem 430-450 körül a média marktbol, ez szerintetek jó ilyen celokra?

#Torrent, le fel töltés, laptop, ncore,
2023. febr. 17. 19:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%
#18 Renderelni pedig STM32-n szoktál, valami random 16x8-as led mátrixra tervezve ugyi? Vagy ATmega 328-on? Esetleg i386 ha ügyes és okos vagy? Miért ne?XD
2023. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
i386-on is lehet képet szerkeszteni, gondolom a kérdező nem 3D-s 4k képet akar renderelni.
2023. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%
de ha 400k-s laptopra telik, akkor filmet miért nem veszed meg? Nem irigykedésből, én is Apple-ös vagyok, csak érdekel.
2023. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

#19

"videovagashoz"


ezt csak most emlitetted


kepszerkesztes is sokmindent takarhatna, addig nem tudhattuk hogy munkaszinten irtad


igazabol tehat keves is

mivel szinhukijelzo sem art ezekhez, munkanal

es 400 nal meg kompromiszumos mivel vagy teljesitmenybol kell leadj vagy kijelzobol

500 nal mar talan kezdodnek a "mentesebb" gepek (vagyis amik mindkettoben jok)


igazabol utana erdemes nezned hogy van e ket belso tarhelyre lehetoseg mivel az nagyon hasznos

vagy hdd t nyomsz be oda vagy ssd t szinten

(akar mar vetelkor is lehet kerni a bovitest)

szerintem ram teren is sporolosak ilyen arban meg, es hat munkara 16 se tul sok, viszont 8 az semmire se eleg, es lehet csak annyi lesz

ha bovited akkor az is koltseg

2023. febr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat, baratnomnek van egy macbookja, meg 15k feletti instant amit munka szinten kell csinálni az elviszi , de nekem bőven elég egy 400 k -s gép kb, mert nem vágok videót napi 8 órában azért hanem ez csak hobbira kell.


A filmeket pedig azért nem veszem meg, mert volt előfizetések HBO Go/max rá sőt meg VPN el netflix de is mikor Magyarországon nem volt meg netflix meg filmboxluve stb de több filmre volt szükségem ezért a torrenten mindent megtalálom nem éri meg nekem sem előfizetni ami kell elszedem

2023. febr. 18. 11:01
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az a másik kérdésből aki külföldön él ahol büntetik a torrentezést, de mégis akarsz torrentezni?


Akármi jó konkrétan, ami képes mondjuk egy Win7-et elfuttatni meg a qbittorrentet. Nekem erre egy Core 2 Duo procis őskövület brand gép lett otthon beállítva, raktam bele egy 60gb ssd-t csak hogy ne őszüljek meg mire bebootol, meg egy 2TB HDD-t, beállítottam hogy külföldről elérjem és fel is tudjam ébreszteni távoli asztallal, a tárhelyet külön elérem így tudok onnan akár telepíteni is (bár áthúzni sokszor gyorsabb) vagy filmet-sorit streamelni egyenesen. Elég hozzá egy ilyen gép amit amúgy sokan kidobnának a lomtalanításra.

2023. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én Magyarországon elek :D
2023. febr. 21. 13:29
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

#3 Torrentezése SSD nem a legjobb választás, és nem is szükséges. Attól nem fognak gyorsabban letöltődni a filmek. :D

Ha torrentezel, gondolom sok GB-nyi adat kerülne rá, egy idő után törlöd és leszedsz mást. Ez gyorsabban "roncslja" az SSD-t. Ilyen célra egy jó minőségű HDD jobb. Illetve érdemes elgondolkodni egy NAS-on, amit már írtak előttem.

2023. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!