Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ipad 2-nél normális,hogy a...

Ipad 2-nél normális,hogy a szomszéd szobában lévő wifit nem látja ,csak ha közelebb megyek?

Figyelt kérdés
Tudom nem mai cucc cserélni kellett érintő üveget rajta és ugye sajnos az üveg aljár rá ragasztják gyárilag a wifi egy részét hiába is próbáltam óvatosan leválasztani az üveget a rá ragadt rész kuka.De szereztem anno egy másik wifi antennát azt raktam bele miután kicseréltem az üveget de úgy emlékszem beszerelés után látta ebben a szobában is a hálózatot most meg csak akkor ha közelebb megyek a wifihez.

2023. febr. 21. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Eva Braun is csodálkozhatott miért nem látja az Ipad 1 ese a fűrerbunker szomszédos szobájában levő routert... pedig csak 3m vastag vasbeton fal választja el tőle.
2023. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen értem én csak ez nem vasbeton bunker hanem 2 vékonyabb fal pár méterre van egymástól a két szoba.És mikor a wifi antennát beépítettem látta a másik szobai wifit még próbálgattam is.Sőt mondok még egyet ebben a szobában a számítógép wifi stickel kapja a netet az meg tökéletesen működik pedig pont annyi fal meg távolság van közte mint az ipad 2 és a wifi között.
2023. febr. 21. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:
igen normális
2023. febr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!