Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Handheld gamingre melyiket...

Handheld gamingre melyiket vennétek steam deck vagy nintendo switch?

Figyelt kérdés
Sokat szoktam utazgatni és nekem jól jönni egy ilyen kézi konzol de nem tudok dönteni...
2023. márc. 31. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Én a Steam Deck-et venném meg, de ha odavagy a Nintendo játékaiért, akkor a Switch kell neked.
2023. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Én biztos steam decket vennék
2023. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Meginkolnad?
2023. márc. 31. 15:00
 4/10 A kérdező kommentje:
*megindokolnad?
2023. márc. 31. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Bővebb a választék, ráadásul a Steam decken nintendot is tudsz emulálni.
2023. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal nagyobb a választék, egy rakás ingyenes, akciós, vagy csak olcsó játék is van. A Switch-játékok tudtommal többnyire nagyon drágák.
2023. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi akkor valoszinuleg steam deck lesz :D
2023. márc. 31. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok. Nekem nincs egyik sem, de elég körülnézni a Steamen.

[link]

[link]

2023. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Steam deck, egyértelmű... eleve a Deck-el azt csinálsz amit akarsz, még Nintendo Switch emulátort is lehet rá tenni és nyomhatod a nintendo játékokat sokkal jobb grafikával meg több fps-el :D Simán lehet kalózkodni rá, míg a switchet a mai napig nem lehet feltörni (csak a v1 változatot amit már rég nem kapni sehol), plusz a switch használt játékok rohadtul tartják az árukat és egy mario kart 8 a mai napig 20 ezer ft, és az eShop-ban sincsenek soha leértékelve a first party címek.


A switch egy gagyi szar, már elnézést, nekem is van de a Deck-hez képest olyan mint azok a valós tárgyakról mintázott játékok gyerekeknek :D

márc. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából a steamdeck helyett végülis rog ally lett :D
márc. 27. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!