Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hobbiszintű képszerkesztés,...

Hobbiszintű képszerkesztés, kreatív munkára melyik 4K LG monitor jöhet szóba?

Figyelt kérdés

Van egy 133.000HUF értékű levásárlási utalványom, amiből új monitort választanék. Eléggé beleástam magam a témába, két jelölt van: LG 32UN650-W, illetve az LG 27UP650-W. Nyilván a lehető legjobb színhűség kellene, de DisplayHDR 400-astól nem várok sokat, 600-as meg már nem jön ki a keretből. Van tapasztalata az alábbiakkal valakinek? Mit gondoltok, mivel járnék a legjobban?

Előre is köszönöm!



2023. márc. 31. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem! Képszerkesztésre (és természetesen multimédiára, játékra) CSAK színhelyes monitort vegyél! Az pedig DELL, Benq, vagy Eizo. Minden más csak a közelében van. Nézz meg együtt a valóságban kettőt, meg fogsz lepődni, mekkora különbség van egy valóban színhelyes, és egy összetákolt monitor között, amit elnyomnak neked. Az a 133ezer elég karcsú, 400 alatt ne nagyon indulj el képszerkesztéshez monitorra... Ja és Pivot alap legyen képszerkesztéshez. Én hobbi szintre ezt ajánlanám: [link]
2023. ápr. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs lemaradt. Nyilván ez kompromisszumos, de alapszintre elég. Ahogy írtam, 4-500 ezer körül kapni olyanokat, amelyek már hozzák a semi-pro szintet.
2023. ápr. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 32un600at hasznalok de programozasra, és nyomtatott áramkör tervezésre.

Ismerősöm profi grafikus luxus szállok éttermek anyagait készíti nemcsak Magyarországra, O olyan monitorokat használ aminel az Excel mezoi nem latszanak, köze nincs a valós szinekhez.


Ezek után nem tudom hogy mikortól fontos a brutál jó szinhelyesseg

2023. ápr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hobbiszinten telejsen fölösleges a 4k monitor

dci p3 vagy wide color gamut monitort keress

2023. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!