Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Hitachi 320 Gb , 7200rpm/S...

RSV4 kérdése:

Egy Hitachi 320 Gb , 7200rpm/SATA-2 HDD - nél a Hard Disk Sentinel azt írja , hogy : Teljesítmény 75% , Kondció 95 % Becsült hátralévő élettartam : több mint 95 nap és ezt írja már két hete.Kérdés , hogy él akkor még legfeljebb 95 napot?

Figyelt kérdés
Mellesleg kb. 11 éves és pár napja kattógó , leállás hangokat adott ki és le is állt , de az egér mozgott az asztalon majd újraindulgatott.Párszor újba kellett raknom mire újra ment kattanás , megállás nélkül.Most viszont 40 foknál (HDD) lefagy és pihentetni kell.Ez inkább netezésnél van.Az első kattanés kb. 3 éve volt.Csoda , hogy ennyit ment.

2023. ápr. 2. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

"Kérdés , hogy él akkor még legfeljebb 95 napot?"


Mik lesznek a jövő heti nyertes lottószámok?

2023. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Értem.Leporolom a varázsgömbömet.Köszönöm.
2023. ápr. 2. 19:28
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Namost ezt a kérdést teljesen fölösleges volt kiírni, mert ilyen kodícióknál lementem amit lehet róla, kidobom(természetesen hulladékudvarba) és veszek egy újat.
2023. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
És mint lárthatod, ezt ő is megértette, a további lépéseket majd megteszi, ha van rá igénye.
2023. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%

A Teljesítmény és a Kondció nem ugyanaz. Olvasd el mit ír a HDS.

A Teljesítmény a te magad által okozott hiba.

2023. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5%
Fals pozitív riasztás! Teljesen megbízhatatlan az a program, nekem van egy vinyóm, amire két éve írja, hogy 0-ás, meghalt, aztán azóta csak működik. Szépen a SMART néha leesik, aztán egy-két hónapig emelkedik, aztán újra leesik! Ezt a programot már tilos lenne használni, teljesen fals adatokat ad!
2023. ápr. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
#6 azt vágod, hogy a smart információk alapján működik, ugye?
2023. ápr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
7-es a tényen nem változtat, teljesen fals működési időket, határidőket és tartományokat ad meg a program és én saját tapasztalatból tudom, hogy használhatatlan, hiszen, ahogy írtam, két éve 0-ás vinyóm fut vígan napi használatban a pc-mben, miközben naponta sír a HDS, hogy meghalt, vége. Már csak a teszt miatt tartom fent a programot, hogy mit hazudik még.
2023. ápr. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#8 legalább ha nem érted, hogy ezek a számok és kalkulációk mit jelentenek, ne okoskodj itt. az biztos, hogy oka van miért mutat 0%-ot.

és még mindig smart információkból nyeri az adatokat, szóval ha valami nálad nem stimmel működési időkkel pl, akkor a hdd-d a hibás és nem a program. de természetesen mindenki hülye, csak te vagy helikopter

2023. ápr. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
9-es, itt egy kép, igaz nagyjából egy hete készült, de pont Reddit-en erről beszéltünk, hogy mennyire fals adatokat szolgáltat és elavult a HDsentinel. [link] gyakorlatilag ezek szerint ennek a winyónak már nem szabadnak működnie, de nagyjából két éve ilyen értéket mutat és napi szinten 6-10 órát megy, írás-olvasás folyamatos róla. Szóval ja. Biztos Neked van igazad, de közben itt van nálam a fizikai cáfolat arra, hogy rohadtul kamu az egész program.
2023. ápr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!