Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért forrósodik fel a laptop...

Bvarga98 kérdése:

Miért forrósodik fel a laptop videókártyája?

Figyelt kérdés

Adott egy Dell Inspirion Mini 10v 1011 laptop, aminek a videókártyája hamar felmelegszik, hűtés nélkül nem lehet játszani rajta. Szétszettem és megpróbáltam újrapasztázni, de így se sikerült megoldani a problémát. Amikor szereltem, akkor nem találtam külön hűtő hozzá.


1.Hogyan működik a hűtés ilyen laptopoknál?


2.Miért forrósodik fel a laptop videókártyája?


3.Lehet korrigálni valahogy a laptop hűtését anélkül, hogy használnék hozzá külön hűtő berendezést?



2023. ápr. 17. 13:09
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ha jó értem, te tényleg egy Intel Atom procitól várod a csodát a játékokban, amibe van egy szerencsétlen GMA 950 -es IGP? Hát ez még megjelenésekor is egy f*s volt, irodai célra is. ..


Úristen, mi jöhet még ma?! :D

2023. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nincs benne külön videokártya, a harmatgyenge processzor forrósodhat fel, nyilván a terhelés miatt. Én vennék egy nagyobb hűtőpadot, ilyen kicsit nem látok.
2023. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Ezen hűtőpad nem segít. Igazándiból semmi sem. Ahogy #1 írja, ez már megjelenésekor is elavult volt. Teljesen alkalmatlan bármire. Hulladék. Hülye, aki pénzt adott érte, és még hülyébb, aki szenved vele, hátha használható lesz. Segítek: NEM! nem használható semmire.
2023. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
trabanttal akarsz indulni forma 1-es versenyen? :D
2023. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Némely játékok (amik kb. 1998-2003 között jött ki és alacsony gépigényűek) indulnak rajta, ha hűtöm jég akkuval. A Mafia például egész jól megy, csak néha laggol. A GTA Vice city és a Rome: Total War is.
2023. ápr. 19. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!