Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat a játék ha...

Miért szaggat a játék ha elvileg minden jó hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


Elvileg minden jó. A SW: Fallen Orderről van szó egyébként.



2023. máj. 8. 11:53
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
A játékban settingsnél a grafikát nem lehet mediumról kisebbre tenni, csak highra. Illetve levettem 30 FPS-re is.
2023. máj. 8. 11:55
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát a procid pont a minimumot tudja, a VGA pedig picivel van csak a minimum fölött. Azt nem tudom lejebb miért enm engedi tenni, de alapvetően az, hogy akad néha, az nem meglepő.
2023. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
28%

Sok mindentől függhet pl próbáld windowst rufust mellőzve hivatalos microsoft oldalról felrakni media creation toollal pendriveot aztán drivereket hivatalos oldalról intel com és nvidia . com


Ha ez sem oldja meg akkor igen érdemes gépújitáson gondolkozni

2023. máj. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Most kiléptem aztán vissza és oké lett.

De amikor sz*rakodott akkor egy nagyobb területen voltam, nem tudom ez számít-e valamit.

2023. máj. 8. 12:13
 5/40 anonim ***** válasza:
63%
Meg gondolom a játék eredeti példány? kalóz verziónál ne csodálkozz semmi ilyenen, tessék akkor megvenni bár remélhetőleg eredeti van neked.
2023. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%
Windows alatt? Ki tudja lehet épp ment valami háttérben, pl: update letöltés akármi..
2023. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

6# ilyesmire gondoltam én is, mert utána ment a játék. De futó alkalmazás nem volt ,esetleg háttérben valami.


5# Steames, igaz leárazáskor vettem de az nem számít :D

2023. máj. 8. 13:08
 8/40 anonim ***** válasza:
14%
EA launcheres a teljesen eredeti. steames is jó legalább nem kalóz példány.
2023. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanannyira eredeti a Steames, az Epices és az összes többi is....
2023. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
16%
#9 nagyjábol igen de pl ea launcheres simsnek valamivel jobb grafikája mint steamen. nem tudom miért de igy van és ezt több fórumon is irták attül függetlenül jediből csak 1 fajta van szoval steamen ugyanazt kapod nagyjábol
2023. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!