Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat a játék ha...

Miért szaggat a játék ha elvileg minden jó hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


Elvileg minden jó. A SW: Fallen Orderről van szó egyébként.



2023. máj. 8. 11:53
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
50%
Attól hogy ti erről nem tudtok még a dolog létezik csak ehhez ki kell próbálni nem csak a levegőbe beszélni google okoskodások alapján. Nem minden játék esetében de vannak eltérések. Persze hogy nem hozza le a sajtó mert nem érdekli őket. Most lehet lepontozni, nem érdekel. :))
2023. máj. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
9%

Kérdezőnek válaszolva


#19


"Több millióan töltik steamről a játékot, hát az nekik nagyon szopó lenne ha így működnének a dolgok, hogy ugyanazon az áron veszed meg a játékot és a steames rossz, akkor senki nem haszálná és akkor nem lenne értelme magának a steamnek mindenki az adott kiadó launcherjét használná.."


Nincs baj a kiadóval hisz az a full eredeti. De Steamen vannak eltérések attól függetlenül nem minden játéknál de a dolog igenis létezik.

NEM minden játéknál szopó hanem bizonyos játékoknál csak. Remélem eljut a tudatodig...

2023. máj. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
71%
Elég egyértelmü, hogy ugyanaz vagy ismét, egy jó tanács: ne kezdd el újra, köszönjük.
2023. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
9%
#23 Én csak igazságot írtam ha tetszik ha nem. Persze a hazugság édesebb ahogy világba van.
2023. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
A másik profilodról sem voltál képes alátámasztani az állításaidat, innentől kezdve a Hold sajtból van. Miért mert én az igazat mondtam, remélem elegendő az indok....
2023. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
9%
#25 Tapasztalatból beszélt az akiről beszélsz ahogyan énis. Kipróbáltuk veled ellentétben aki csak guglizni tud. Más amikor megtapasztalod gyakorlatban mint amikor elméleteket gyártasz google találatok alapján.
2023. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
71%
Ok, nem fárasztom veled magam, és nem emgyek bele ebbe az értelmetlen dologba...
2023. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
9%

Azért mert pl google nem ír pár dologról akkor már nem is létezik a dolog mi? Ez jóval nagyobb ökörség mint amit te rám akarsz erőltetni. Google jó pár dolgot nem talál de mégis léteznek az adott tárgyak,problémák,iratok.


Hol írtam hogy a többi játék nem eredeti? Pont azt írtam hogy Steamen rengeteg játék ugyanaz mint a többi platformon csak van pár ami furcsa mód eltér és ez nagyon kevés nem az összes...


Te valamit félreértettél de nagyon csúnyán.

2023. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
9%
De lepontozáshoz legalább értesz ha máshoz nem is.
2023. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
37%

Kételkedőknek:


pl gta san andreas és vice citynél vannak eltérések R launcher és Steam között de erről Vadim M sok videót csinált


https://www.youtube.com/watch?v=CwDRgvdD05s&pp=ygUedmFkaW0gb..


https://www.youtube.com/watch?v=XESrzw62rlQ&pp=ygUedmFkaW0gb..


és ez a fickó nem egy noname figura rengetegen nézik.


Ha ez nem bizonyíték nektek akkor semmi sem.

2023. máj. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!