Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat a játék ha...

Miért szaggat a játék ha elvileg minden jó hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


Elvileg minden jó. A SW: Fallen Orderről van szó egyébként.



2023. máj. 8. 11:53
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Hát én nem találok erre voantkozóan semmit, és nem is valószínű, tekintve, hogy ugyanazokat a fileokat használja.

2023. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
14%

mivel jedi falen ordert meg simset EA készitette igy saját launcherjükön promotálták. EA launcher ami ugye régen origin név alatt futott.


portal széria steames mivel valve készitette


gta meg rdr2 rockstar launcheres mivel rockstargames készitette


assasin creedek, raymanok, watch dogsok, r6s stb meg ubisoft launcheresek mivel ubi játékok


gondolom érted mire akarok kilyukadni.

2023. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
16%

#12 így tovább. igen sims3-ról beszélek ott tényleg mást adtak steam alatt mint originen bár nem tudom azóta változtattak rajta valamit vagy sem de akkor észrevehető volt különbség mert csomó ismerősömnek megvan .


de lezárom témát mindenki azt hisz amit akar.


steam ugyanolyan jó bolt mint többi. gog-nál cyberpunk meg witcher széria az ami teljesen övék cd project red miatt

2023. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
89%

Valóban nincs értelme hülyeségen vitatkozni.... Mert azt akarod bemagyarázni, hogy csak azért más, mert más az " alap boltjuk ", holott a gyakorlatban az utolso kb-ig megegyeznek onnan, hogy maga a játék elindult, ugyanazok a hangok, ugyanazok a texturák, és minden egyéb ugyanaz bennük.

[link]

Grammra ugyanaz, onnan, hogy launcher megindítja.

2023. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
24%
#14 ezt mondom hogy sims3nál más volt és meg is tapasztaltuk de legyen a hited szerint, nem vitatkozom. :) tök mindegy mit irsz ha sose probáltad. de letörlöm fiókomat inkább
2023. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
16%

nem mondtam hogy a jedi fallen order nem ugyanaz csak a sims3ról... ha nem hiszel nekem akkor irhatok bármit ugyis ellenkezőjét fogod irni és annak semmi értelme szélmalomharc.


jedi ugyanaz azt mindenki tudja de simsnél volt valami. na mindegy rányomtam regisztráció törlésére szia

2023. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Erre sincs érdekes semmi nyom vagy valami, pedig ha lett volna különbség, annak neten maradt volna nyoma.


De még ha nem grafikára nézve keresem is, egyetlen különbség, hogy az Origines még támogatta az OS X-et, míg a Steames már nem...

[link]



Szóval ez nem hit kérdése, csak felesleges azt mondani a kérdezőnek, hogy van bármi különbség a játékok között mikor nincs. Ha meg elő is fordulna ilyesmi, annak nyoma maradna neten, sőt, friss játékoknál még hír értéke is lenne, ha a különböző boltokba árult játékok mások lennének.

2023. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
89%

"na mindegy rányomtam regisztráció törlésére szia"


Azt mondjuk nagyon jól tetted! Bőven van már ilyen NPC itt a kategóriában, akinek halvány lila fingja nincsen a témáról, de késztetést érez, hogy beböfögjön valami ökörséget a kérdések alá.

2023. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Nem olvastam végig ezt a 10-18 kérdéseket, mert ez már elment más irányba de nálam van EA launcher is a steam mellett, őszintén nem tudom és nem is érdekel, hogy melyikből indul a játék. Ennek semmi jelentősége nincs, a GTAIV steames volt, míg az V Rockstar Launcheres, míg a FIFÁk lemezesek voltak, semmi hiba nem volt egyikben sem.

Több millióan töltik steamről a játékot, hát az nekik nagyon szopó lenne ha így működnének a dolgok, hogy ugyanazon az áron veszed meg a játékot és a steames rossz, akkor senki nem haszálná és akkor nem lenne értelme magának a steamnek mindenki az adott kiadó launcherjét használná...

2023. máj. 8. 14:43
 20/40 anonim ***** válasza:
84%

Nincs is különbség a gyakorlatban tényleg, amit 18-as is említett ez ilyen, sajna megesik itt, hogy valakik késztetést éreznek erre, de alátámasztani, érvelni nem tudnak / akarnak.

Igazából annyi a " hátrány ", hogy yilenkor egy helyett fut több launcher akár, de a gyakorlatban ez nem sokat oszt vagy szoroz.

2023. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!