Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A D-Link DIR-850L típusú...

A D-Link DIR-850L típusú routeremet hogyan tudom üzembe helyezni?

Figyelt kérdés

Használtan vettem, a gyári beállítás nem vált be, nem találom az elérhetők között azt, ami az aljára van írva. Gondoltam, átnevezték, megváltoztatták a jelszavát, ezért kábellel a gépre csatlakoztattam, és a böngészőbe beírtam azt, ami a fenekén van.

Itt viszont kér egy jelszót, és nem fogadja el az üresen hagyást sem, és a gyárilag megadott jelszót sem, tehát kifogytam az ötletekből.



2023. máj. 22. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Állítsd gyári alaphelyzetbe:

[link]

utána próbáld meg a gyári beállításokkal:

[link]

elérni.

2023. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Egyébként ez manapság mennyire számít jó routernek? Jobban sugározza a wifit, mint ez?

[link]

2023. máj. 22. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
A #2-es hozzászólásban szereplő modemmel egybeépített, wifis-interfésszel ellátott router, az újabb 802.11AX szabványt ismeri, így valamelyest modernebb, nagyobb sebességre képes - már ha a kliens is kezeli az újabb szabványt.
2023. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaidat.
2023. máj. 22. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!