Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikre kell odafigyelni, ha az...

Mikre kell odafigyelni, ha az ember egy gamer PC-t szeretne összepakolni?

Figyelt kérdés

Totál laikusként és nem hozzáértő emberként próbáltam megnézni jó pár videót, mi alapján jó összerakni egy gamer gépet, de igazából nesze semmi fogd meg jól dolgok voltak...

Értem mindenből a legjobbat, de nyilván van egy keret ami körülbelül 500-550 ezer forintban áll meg.

Nem hánynék az idegességtől, ha egy cyberpunk 2077-et tudnék élvezni teljes minőségében.

Mikre kell odafigyelni, mi mivel van szinkronban, mivel tudnám a legnagyobb teljesítményt elérni és így tovább... Tehát mindenre is kíváncsi vagyok, hogyan tudnám összepakolni a PC-m.



2023. jún. 18. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Arra hogy a számtech kategóriába írja ki a kérdést! :)

Amikor én vettem a gépem ugyanezt játszottam el.

Amiker mondjuk a pcx-nél összerakva kapsz azok egész jó gépek. Nemigen kell módosítani raktuk semmit.

2023. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsődleges szempont, hogy milye-mekkora monitoron és milyen felbontáson szeretnél a jövőben játszani.

Ez határozza meg az egész konfig alapját.

1080p felbontás ultra textúra - elég 8GB VRAM

1440p felbontás ultra textúra - inde már inkább 12GB VRAM

Ha megvan, hogy milyen monitoron milyen felbontáson akarsz játszani, akkor már ellehet indulni.

500 ezerből egyébként ultra 1080p high 1440p fog kijönni. Kompromisszummentes 1440p ultrán már olyan 650 körül, a 4K meg inkább 1 millió felé kacsingat.

2023. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. Hozzászólást köszönöm!

Nem vágyom 4K-s felbontásra, úgyhogy ezzel nincs probléma :)

2023. jún. 18. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!