Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem fut a Hogwarts...

Miért nem fut a Hogwarts Legacy a gépemen?

Figyelt kérdés

a tegnapi nap engettem a hugomnak és letöltöttem neki a Hogwarts Legacy-t, nem az eredetit, mert nem voltam benne biztos,hogy a gépem bírná ezt a játékot.KB 6-8 óra szenvedés után letöltődött és még azt mondtam volna,hogy talán meg is venném, mert viszonylag egész jól elfutott.

Viszont a mai nap a hugom elidította a játékot, és mivel türelmetlen volt ezért többször is rányomott az indításra, a gépem vettte a parancsot és 5 ablakban kezdte el futtani a játékot.a gépemet szinte rögtön újraindítottam a rajta lévő reset gombal, mivel másra nem reagált, és azóta nem lehet elindítani a játékot mert rögrön lefagy.

Valamit lehetne vele kezdeni, mert így nem merném megvenni a játékot sem.

A gépem adatai:

-proci:i7-4770

-Videókártya:Amd Radeon r9 380 seies 4gb

-12gb ddr3-as ram

nem egy erőgép, de még nem is őskövület.



2023. júl. 4. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod egész jól futott, akkor magyarul menni fog.
2023. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Ezen a gépen nem fut el a hogwarts
2023. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Lehet meg kéne venni...
2023. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Amíg tört, addig nem tudunk mit mondani.


Amúgy az a 12gb RAM pl. karcsú. A proci vinné, lennének elég durva FPS dropok, de nem lenne vészes, 30+-t tartaná, 1-2 20-25FPS-es 1%-al. A VGA is simán vinné, főleg FSR-al.


A RAM kicsit karcsú, de semmi sem indokolja, hogy ne induljon el, kivétel az, hogy crackelt.

2023. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Veszel egy ps5-t és többé nincs olyan gondod hogy nem indul el vmi ami rá megjelent
2023. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Éljen a 30FPS, meg a drága játék :D
2023. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

#6 éljen a fél milliós géped, amibe ha megveszel egy alkatrészt, már kevesebbet ér, meg a permanens küzdelem, illetve élvezd a karikázást a Hogwarts-ban az ajtóknál :)

amúgy nem az fps-től jó egy játék, különben nem tarolna a Nintendo

2023. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#6 amúgy pc-re lopod a játékot #6, mert ott se olcsóbb
2023. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"#6 éljen a fél milliós géped, amibe ha megveszel egy alkatrészt, már kevesebbet ér, meg a permanens küzdelem, illetve élvezd a karikázást a Hogwarts-ban az ajtóknál :)


amúgy nem az fps-től jó egy játék, különben nem tarolna a Nintendo"


Csak én azzal pénzt keresek, egyszerre tudok ide írni, dolgozni, és Football Managerezni + Youtubeozni. ;D Sokszorosan kereste már vissza az árát.


"amibe ha megveszel egy alkatrészt, már kevesebbet ér, meg a permanens küzdelem, illetve élvezd a karikázást a Hogwarts-ban az ajtóknál :)"


Ja, a PS-ed nem bukott az árán, igaz? Dehogynem. Mennyi egy kontroller? Milyen küzdelemről beszélsz? Mivel kéne megküzdeni?


"amúgy nem az fps-től jó egy játék, különben nem tarolna a Nintendo" Nintendora olyan játékok készülnek, amihez nem kell sok FPS. Nem mellesleg egészen addig, amíg nem tapasztalják meg, hogy milyen 60+-al játszani, addig nem is fogják tudni, hogy milyen szar a 30.


"#6 amúgy pc-re lopod a játékot #6, mert ott se olcsóbb" Nekem nem kell külön azért fizetnem, hogy interneten tudjak játszani. És egyébként csak a Football Managerért fizetek, a többi játék amivel játszom F2P. ;D És nem visszafogott grafikával, szutyok FPS-el.

2023. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

#9 én jobban szeretem a célgépeket. netezni, youtube-ozni tableten szoktam, dolgozni, pénzt keresni ott a notebook, játszani meg ott a ps.


a ps5-n jelenleg nem igazán buksz ha eladod. etettem több tíz even keresztül az asztalit, tudom milyen :) volt olyan időszak is az életemben amikor 3 havonta cseréltem procit


engem nem zavar a 30

a 3dfx előtt senki nem is tudta mi az, mégis szuper játékok voltak akkor is


amúgy nem akarlak meggyőzni, én is voltam masterrace, de miután vettem egy ps-t derült ki, hogy mennyire kizártam magam egy teljesen más világból


de a kérdésre visszatérve: egész mas érzés az, hogy délelőtt letölti a gép, te este hazamész, bekapcsolod, és játszol, és a kerdezőnek is ennyi dolga lenne. tudod milyen jó érzés hogy lesz..rhatom a minimum követelményeket?


ja és ajtók karikázása:

a ps5 háttértár kezelése még jó ideig elérhetetlen lesz Windows alatt az architektúra és layerek miatt

2023. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!