Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Philips hosszabító megbízható?

Philips hosszabító megbízható?

Figyelt kérdés

Szeretem a Philips márkát, szinte minden elektromos eszközeim, pl borotva, hajvágó stb, mind Philips.

Szeretnék venni egy hosszabítót, ami túlfeszültség védelemmel is rendelkezik, csak nem tudom, hogy megbízható, vagyis hogy jó elosztókat gyártanak e. Valaki ismeri a márkát, vagy használta már az elosztóit? Jók?



#márka #Philips #elosztó #túlfeszültség #philips elosztó #túlfeszültség elleni védelem
2023. júl. 24. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem gyártanak, hanem egy partnerrel gyártatják. Nyilván a márka jelent valamiféle garanciát.


De általában véve is ez nem rakátatudomány, faék egyszerűségű cuccok. Tokmindegy melyiket veszed, amíg itthon/EU-ban veszed. Minden termék bevizsgált és minőségi.

2023. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A Philips, mint felhasználói elektronikai cég már rég felbomlott. A márka ettől még nem szűnt meg, de a licenszek el vannak adva más cégeknek.

Az a régi Philips amit sokan ismernek szinte már csak gyógyászati eszközökkel foglalkozik, a CT-készülékek meg vérnyomásmérők amikkel kórházakban találkozhatsz még eredeti Philipsek.

A chipgyártást még a '90-es években külön szedték, a világítást kiszervezték egy Signify nevű cégbe, a Philips megjelenítők és tévék gyártási jogait eladták kínaiaknak, a háztartási eszközöket pedig egy Hill Capital nevű befektető csoport vette meg. Túlfeszültségvédő elosztót szerintem soha nem is gyártottak - ha találsz ilyet az nyilván valami átcímkézés - de én különösebben nem tartanék tőle, egy Lidl vagy TESCO minőséget valószínűleg tudnia kell.

2023. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!