Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Brick PC vagy valami hasonló?...

Brick PC vagy valami hasonló? Hol és milyet érdemes most venni?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy viszonylag kis méretű "brick PC"-re (sok néven fut). Amire szükségem van minnél kompaktabb, kisebb legyen. Intel legalább I3 processzor, legalább 4GB RAM, valami integrált videó (sima SVGA is elég, totál mindegy mi van rajta, csak valami kép jöjjön ki belőle legalább 1024x768 felbontással), ethernet csatlakozó. Hogy van-e benne SSD vagy sem az teljesen mindegy, USB-n jó külső SSD is. Legyen rajta legalább 3 USB csatlakozó (egér, billentyűzet, külső SSD). Oprendszer linux lesz rajta.


És lehetőleg ne legyen túl drága.

Ki mit javasol?



#Intel #Brick PC
2023. aug. 2. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Intel NUC?

[link]

2023. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: Köszönöm nézem.
2023. aug. 2. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit budzsetebb cucc, ez se túl nagy és van benne minden amit írtál.


[link]

2023. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xKakashix ***** válasza:

Nézz körül ezen az oldalon, ezek felújított mini pc-k, szerintem ilyenekből ezek érik meg a legjobban.

[link]

2023. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs azt nem írtam, hogy nekem újra van szükségem. Elnézést kérek mindenkitől, aki ezen infó nélkül próbált segíteni.
2023. aug. 3. 17:56
 6/6 xKakashix ***** válasza:
Ha google-ba beírod, hogy "mini pc ár" akkor kidob sok oldalt ahol lehet böngészni pl emag, alza, notebook.hu... ki tudod pipálni hogy milyen hardvert kérsz bele és nem használt termékek, nem nehéz. Linkeltem volna, de úgy tűnik GYIK nem szereti a link rövidítőt, szóval nincs kedvem mégegyszer kimásolgatni a bezárt oldalakat.
2023. aug. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!