Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen szünetmentes tápegysége...

Trashboy kérdése:

Milyen szünetmentes tápegységet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A gamer gépemhez szeretnék beszerezni egy szünetmentest mert a faluban nem valami stabil az áramellátás, sokszor elmegy főleg mikor esik az eső vagy vihar van. Nézegetem már egy ideje őket csak nem értek hozzájuk. Sok oldalon is mást mondanak mint az előzőn.


A gép konfig.:


Proci hűtő- be quiet dark rock pro 4


Proci- ryzen 7 5800x


Tápegység- be quiet 700w pure power 11


Ram- G.Skill Trident Z Neo 2x16GB


Alaplap- MSI MAG B550 TOMAHAWK


Monitor- Acer Predator XB253QGXbmiiprzx (power on-nál 21w ír)



2023. aug. 22. 09:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a videókártya egy rtx 3060ti
2023. aug. 22. 09:33
 2/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt még 2db ssd :D . 1db samsung 870 evo és m2. samsung 980pro
2023. aug. 22. 09:36
 3/5 MGéza ***** válasza:
53%
Gyakorlatilag mindegy. Egy dolog a hogy szünetmentes tápegység folyamatosan mennyi W teljesítményt képes leadni, ami ettől sokkal fontosabb és számodra érdekes az a power bank kapacitása. Nos, gaming teljesítmény közben egyik sem bírná sokkal tovább mint 1-2 perc, tehát folyamatos tápellátásra hosszabb áramszünet esetén alkalmatlanok. Gondolom, százezreket meg nem akarsz nagyobbra kiadni.
2023. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyi áthidalási időt szeretnél, azaz, hogy ha kint elmegy az áram mennyi ideig működjön a géped a szünetmnetesről?
2023. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy gamingre hosszú távon ezek nem alkalmasak nem is arra tervezem. Nekem kb. 2-3perc áthidalási idő kellene azért hogy normálisan kitudjak lépni a játékból vagy ha modellezek akkor tudjak normálisan menteni. Ha ismertek pontos típust szívesen meghallgatom.
2023. szept. 22. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!