Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Volt egy kérdésem még régebben...

Volt egy kérdésem még régebben. Arról szeretném a tapasztalataimat megosztani. (?)

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..



Megvettem a videókártyát amit szerettem volna (EVGA 1660 super). Észrevételeim alapján igen, kevés ehhez az i5 7400, de nem láttam értelmét lecserléni egy i7 7700K-ra. Mindenhol az fps-em ha nem a triplájára de minimum a duplájára nőtt. (AC Origins 1050ti alacsony grafika: 35-40 fps droppokkal 100% kihasztnáltság mellett proci 85-90%, 1660 super magas grafika: 90 fps majdnem stabilan 70% kihasztnaltsag mellett, proci 75-80%). Itt a legérezhetőbb a valtozas. Es igen a bottleneck calculatornak nem sok ertelme van. Mindenkinek szep napot!



2023. okt. 2. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Hm, megnéztem gyorsan az url-t, de nem, ez nem a gyakoritapasztalatok.hu.
2023. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Baszki… tenyleg. Bocsi meg is olom magam.
2023. okt. 2. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem a kérdést. Kevés hozzá a CPU (amit a kérdésben el is ismersz), tehát van bottleneck, nem hazudott a kalkulátor. Egy jobb CPU-val még jobb eredményeket tudnál elérni, ennyi.
2023. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Ezt legközelebb a kérdésed alá írd be, és ne írj ki feleslegesen kérdésnek álcázott tapasztalatmegosztást.
2023. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, ugy lesz. #4
2023. okt. 3. 06:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy Nem sok értelme lenne 7700kra váltani, akkor már legalább egy 10gen fél konfigot érdemes lenne megcélozni majd a közel jövőben aránylag olcsók és fejlesztésre is lesz lehetőség.
2023. okt. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 csak sajnos ahhoz alaplapcsere is kene. Arra meg nem igazan van jelenleg penzem. De koszonom szepen!
2023. okt. 4. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!