Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől van az hogy a videokárty...

Mitől van az hogy a videokártya újrapasztázás után nem ad képet? Eddig ez volt az első amivel találkoztam.

Figyelt kérdés

2023. okt. 29. 00:34
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
58%
Kapott egy ESD -t valami alkatrész. Vagy megpattant valahol egy forrasztás, lehet már eddig is a hűtő nyomása miatt érintkezett jól. A megbolygatás miatt most meg már úgy se.
2023. okt. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezt esetleg lehet valahogy javítani? Milyen költségekkel jár?
2023. okt. 29. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez az esetek 99.9%-ban nem javítható. Kuka. Vegyél újat.
2023. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
55%

Minden javítható, kérdés hogy mennyire éri meg. Ha értékes kártya, akkor még meg is érheti. A saját VGA -imat nem szoktam javíttatni, ha valami bajuk lesz, ígynem tudok neked árakat. Én 3 év garival veszem, mire az letelik már úgyis annyira elavult, hogy értett a csere. Így nem kínlódok tovább vele. De eddig hála égnek még csak 1 VGA -m adta be a kulcsot.


Egyébként elég durva eseteket is visszahoznak az életbe. Nézz pár vidót pl. a Dr. VGA vagy a Dominik műhelye Youtube csatornából.

Kérsz árajánlatot, és majd eldöntöd neked megéri-e. Nyilván előre ők sem látnak bele, mi a hiba.

2023. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg vele konzultálj. Ha valami értékesebb kártyáról van szó.

[link]

2023. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi hasznos válaszokat és segítséget. Rá kérdezek hátha még menthető a dolog. A kártya hát kinek mi a ritka ez egy Gainward Phantom GTX680 4GB-os kártya és már csak azért is szeretném megmenteni mert eddig SLI-be futott a párjával de mivel irdatlan módon melegedett mind kettő így újrakentem őket. Az egyiknél sikeres volt ott szépen javult a hőmérséklet a másik sajnos a fent említettt hibával nem adott már képet. Másrészt gyűjteménybe vannak és nem csak polcdísznek szeretném használni
2023. okt. 29. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!