Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem lehet formázni a pendriveo...

Pityupocse kérdése:

Nem lehet formázni a pendriveomat? Alant a részletek.

Figyelt kérdés

Kingmax 2 gb usb stick.


Vistáról felpakoltam rá pár cuccot, formáztam a gépet stb, új xp, és mikor vissza akartam volna másolni a pendrive-ról, akkor kiirta, hogy formatálni kell, mert nem ismeri fel.

Több gépen/winen is megpróbáltam eindítani, 1ik sem csípte, végül egy win7 en próbáltam formázni, és kiirta hogy nem lehet. Ha rámegyek a tulajdonságaira, nem ír ki méretet, és formázánál is ismeretlen méretet ír a kapacitáshoz. Van rá mód, hogy eggyáltalán működőképes legyen ?


2010. okt. 20. 10:51
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Nem tetted írásvédetté? Nézd meg, mert az is lehet a baj.
2010. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer volt hasonló problémám, Linux alatt újrapartícionáltam a pendrive-t és azóta semmi baja. Gondolom windows alatt is megoldható valahogy, PartitionMagic-kel vagy hasonló programmal.
2010. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pár javító, formázó program:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajátgép/Kezelés/Lemezkezelés Xp-n, ha a normál formázás nem megy.
2010. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs rajta írásvédelmi gomb.


A linkek jók, csak mind trial verzió, és azonkívül, hogy lementik az adatokat nem tudják formázni.


Utolsónak pedig, angol vinem van, és jelenleg win 7, nem tudom pontosan fordítani amit írtál-

2010. okt. 20. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!