Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Néha van net, néha nincs....

Néha van net, néha nincs. Alaplap vagy lankártxa hiba ?

Figyelt kérdés
volt nyár vége fele egy nagyobb vihar, és azóta csak az én gépem esetén a kábeles net nem mindig akar működni. Ezt úgy értem, wifi adapterre áll rá a hálózat mikor bekapcsolom a gépet és ilyenkor az esetek 100%-ban nem jó a kábeles net, majd eltelik x idő (random h mennyi) és egyszer csak működni kezd a kábeles net, és onnastól végig jó legközelebbi újraindításig. A kábel nem hiszm, hogy rossz, mivel laptopba dugva hibátlanul működik (de biztos ami biztos már újra volt kötve). A pci portokból mind2-nél megnéztem, de semmi változás.
dec. 17. 01:11
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Szerencsére egy LAN kártya filléres dolog, 500 Ft -ért utánnad vágnak egy 10/100 -ast. Annyit megér a diagnózis.
dec. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azóta kipróbáltam egy kölcsönkártyával és azzal se jó
dec. 17. 02:16
 3/5 anonim ***** válasza:
A kábeles kapcsolat miért működne, ha a wifi kapcsolat aktív bekapcsoláskor? Nem igazán érthető mi a probléma.
dec. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már asztali gép és kábellel használod, minek van benne egyáltalán wifi kártya? Szedd ki belőle és akkor kénytelen lesz egyből a vezetékkel indulni.
dec. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

x2 Azért mert tesztelésképp kiszoktam kapcsolni a wifit, hogy megnézzem jó-e a kábeles


#3 Nincs wifi kártya, egy wifi stick lett véve direkt azért, mert nem volt net kábellel

dec. 17. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!