Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vezeték nélküli x vezetékes...

Vezeték nélküli x vezetékes fejhallgató létezik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolom Noob a kérdés, de azért hátha. Létezik olyan fejhallgató, ami egyszerre használható mindkét módon. Mert ha nincs akkor kettőt kell vegyek. Szeretnék egyet ami tudok magammal hurcolászni, mint vezeték nélküli, ez már régóta tervben volt, csakhogy idő közben tönkrement a mostani, amit csak játékra használtam, 1000 évvel ezelőtt vásároltam ezt a mostani vezetékes Hyper X Cloud 2-t, így nem annyira tudom milyen újdonságok vannak azóta.


A kérdésem tehát, hogy van olyan amit lehet úgy tölteni, hogy rádugom gépre, mint egy vezetékest és közbe használni? Mert ha nincs inkább veszek 2-t ( egy ilyet, egy olyat), mert nem fogok azzal baszakodni, hogy mikor merül le játék közben és addig ne tudjam használni a vezeték nélkülit.


Előre is köszönöm!


dec. 27. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában lehet használni töltéa közben, a hangkapcsolat attól még vezeték nélküli lesz, csak áramot vesz fel amiről működik és tölti az akkut.
dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan is amit #2 mond, de emellett van ooyan is amihez kapsz jack kábelt hogy vezetékesen is használhasd. Hogy ekkor kell-e bekapcsolva legyen, az más kérdés.
dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Sony-nak peldaul biztosan letezik olyan fejhallgatoja, amelyik BT uzemmodban aktiv zajszuros headset mikrofonnal, jack csatin bekotve sima fejhallgato es ilyenkor zajszures sincs.
dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Sony WH-CH720-n van és egyszerre bluetoothos+ adtak hozzá kábelt is, vezetékkel is használható.
jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!