Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 3TB-os WD Red merevlem...

Van egy 3TB-os WD Red merevlemez egy idő után eldobja a Windows, biztos hogy rossz?

Figyelt kérdés
Egy USB dokkolón keresztül csatlakoztatom, egy notebookhoz. A lemez normálisan felpörög indulásnál, a HDD Sentinel jónak írja és nincsen hibája a program szerint. Kiírja a működési idejét, becsült hátralévő élettartamot, összes leállás/indulás számát. Lemezkezelőben is látszik/látszott, de nem tudtam törölni a kötetket. Ezután próbáltam diskpart-al, a clean paranccsal. Akkor egy idő után megállt és a HDD is eltűnt a listából. A fájlekezlőben, total commanderben előtte sem látszott, tehát nem dobja fel a lemezt. Jelenleg nem lefoglaltként mutatja a Lemezkezelő. Rányomok az új egyszerű kötet, gyorsformázás, NTFS beállításokra. Olyan, mintha próbálkozna aztán jön a hibaüzenet: I/O eszközhiba nem lehetett a kérést végrehajtani. Van egy ugyanilyen HDD-m, annál normálisan behozza a mappát, meg mindent a dokkoló szóval az rendben van, de többel is ellenőriztem. Pontosan nem tudom mi ez a hiba, hogy lehetne megállapítani, meg hogy akkor ennek a HDD-nek annyi-e vagy sem.

jan. 1. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Iktasd ki a dokkolot es kosd be normalisan egy SATA kabellel. A leirtak alapjan az USB-s dokkolod a sz.r es nem a HDD.
jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!