Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alaplapot válasszam?

Csdenisz kérdése:

Melyik alaplapot válasszam?

Figyelt kérdés

Szeretnék új alaplapot vásárolni de kicsit nehéz a döntés.

Van tapasztalatom mind2 gyártó termékével, de azok már nem revelánsak sajnos.

GIGABYTE B550 AORUS ELITE AX v2

vagy

MSI MAG B550 Tomahawk


Nekem a wifi nem igazán számít, igazából a beépített hangkártya minősége lenne szempont mind2 esetben illetve a bios részletessége.


Tudom nem mai lapok, tudom vehetnék hangkártyát is stb stb.

De én mégis tudni szeretném melyik lehet jobb vagy rosszabb a másikkal szemben.

Melyiket válasszam?



#AMD #alaplap #aorus b550 #msi b550
febr. 2. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

"tudom vehetnék hangkártyát is "


Azt véletlen se tedd, még a végén értelmes minőséget kapnál, azt meg nem akarod, ugye..

febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pénzem nem nagyon van olyan hangkártyára amit szívem szerint vennék, akkor már olyan alaplapom legyen amiben az elégséges szintet meg tudja ütni a dolog.

Ha pl az MSi ben jobb van akkor már billent is oda a mérleg, de nem csak ez az egy szempont érdekel.

Mondjuk ha van tapasztalatod vagy olyan információd ami hasznos lehet számomra azt szívesen fogadom, de ezzel a válasszal nem tudok mit csinálni :D

febr. 2. 19:50
 3/6 fukapapa27 ***** válasza:

Én személy szerint a Gigabyte-ot választanám itt egy összehasonlítás és az szerint könnyen túlhajthatóbb 29%-kal ezzel a teljesítmény is jobb lesz:

[link]

febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy mindkét alaplapon ugyan az a Realtek ALC 1200-as hang van, nem lehet olyan egetverő a különbség a kettő hangzása között. Úgyhogy ebből a szempontból szerintem tökmindegy, hogy melyiket veszed meg.
febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
MSI MAG B550 Tomahawk +1
febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A toma+1 nek köszönöm.

Alc1200 asok igen csak a hardveres körítés nem tudom mennyit számít.

Aoruson mintha több kondi lenne a hangnak, kicsit többnek tűnik a dolog mint az MSI -n

Eddíg a toma felé billen a dolog.

febr. 3. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!