Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a telefonom a számítógéphez USB-n keresztül?

Figyelt kérdés
Az új Samsung Galaxy A34-em nem kapcsolódik össze a géppel. Ha bedugom az USB-kábelt, akkor csak tölti, de más nem történik. A Galaxy J4-nél szerintem eleve nem volt ilyen gond, a gép rögtön felismerte, hogy van egy új eszköz, meg a telefon is felismerte a csatlakozást. Mi kell hozzá?

márc. 16. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a telefonodon meg kéne jelenjen, hogy akarsz-e adatátvitelt. Különben csak tölt.
márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg kéne jelennie, de nem jelenik meg. Nem kell kikapcsolni valami védelmet?
márc. 16. 16:14
 3/5 Dongaben ***** válasza:
100%

Másik kábel...

Tudom, hogy hülyeségeket szoktam írni, de épp a napokban találkoztam olyan kábellel, ami CSAK töltésre volt alkalmas. Van ilyen.

márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam. Kipróbálom. Köszönöm!
márc. 16. 16:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Rögtön utána azt gondoltam, hogy ez hülyeség, mert az új telefont a régi telefonnal összekacsolja ez a kábel, de nem hülyeség, mert egy másik kábellel azonnal felismerte a telefon, hogy csatlakoztatva van a számítógéphez, és a gép látja. Ezer köszönet az ötletért!
márc. 16. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!