Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Visszaállítás D meghajtóról?

Visszaállítás D meghajtóról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gyári visszaállítás előtt csináltam egy biztonsági mentést és elvileg minden fájlt, alkalmazást mentettem a beépített D meghajtóba.

Az a kérdésem, hogyan tudom visszaállítani ezeket? Látom a backup mappát, benne is vannak a fájlok, de ezt visszalehet valahogy csinálni, hogy olyan legyen, minden, mint a visszaállítás előtt?



márc. 23. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miféle visszaállítás?

Miféle mentés?


Mert van amelyik nem változtatja meg a felhasználói adatokat.

márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Teljes gyári visszaállítás történt, előtte pedig a Windows lementett mindent a D meghajtóra.

Most látom, hogy a fájlok ott vannak a D meghajtón, viszont minden üres. Az Asztalon nincsenek ott a fájlok, a böngésző adatok, a mappák, stb., minden olyan, mintha egy új, üres laptop lenne. Azt szeretném, hogy ezeket vissza lehet állítani valahogy vagy egyesével kell kibogarásszam a D meghajtóból?

márc. 23. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!