Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 100 csomag bontatlan lan...

100 csomag bontatlan lan kábel ér valamit?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
CAT hanyas? Hány méter? Nem mindegy... CAT5 10 centis darabok nem érnek semmit, ajándékba elosztogathatod.
ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezek nem 10 centis darabok
ápr. 2. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Akkor újra: CAT hanyas? Hány méter?
ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá hogy cat hanyas,kibontani meg nem fogok egyet sem hogy lemérjem neked.
ápr. 2. 21:08
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Mert? Múzeumba szánod?

Ha valakit érdekelne a cucc ezt a két infót kérni fogja, ha nem mondod meg, hogy milyen és mekkora nem veszi meg senki sem. 😆

Ja mi itt l......k, hogy nálad mi van, nem nekünk bontod ki, hanem magadnak... én csinálok magamnak amennyit kell, és olyan hosszút amilyet akarok🤣

Ja és nem #3 vagyok.

ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem el, hogy 100-ból egyet nem éri meg kibontani hogy megnézd és lemérd. Egyébként meg ha végképp nem akarod kibontani, akkor ha átlátszik a zacskó, úgy forgatod, hogy lásd, hogy mi van a kábelra szitázva. Ott lesz valahol rajta több helyen is, hogy cat hányas. A hosszát meg megsaccolod.

A másik mag az, hogyha valaki mindenáron meg akarja venni, magasról lesz@rja, hogy ki van-e bontva a zacskó, vagy nincs. Ez nem fóliázott, sosem hallgatott bakelitlemez, aminek csillagászati árai vannak.

Én egyébként a bolhapiacon szoktam lomisoktól venni, akik banánosdobozokból árulnak minden szir-szart. 5 métereseket egy százasért.

ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Ja értem. Szóval az érdekel mit érhet, a VALAMILYEN minőségű kábel ami VALAMILYEN hosszú. Ennek a kérdésednek így nagyon sok értelme van! Majd én is megkérdezem hogy vajon mennyit érhet a használtpiacon az autóm, de azt nem mondom meg hogy mim van!
ápr. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha zsákbamacska, akkor 100 ft/db 🤷‍♂️
ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A valamilyen minőségű és valamilyen hosszúságú kábel értéke valamennyi.
ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tehát 100 csomagból nem vagy képes egy csomagot kibontani, és lemérni hogy tudjuk pontosan mi merre hány méter... de azért elvárod a normálist választ


Hát igen, ilyen amikor anyu meg apu testvérek.

ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!