Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a gépemnek?

Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés
Ma mikor játszottam akkor egyszercsak füstszagot éreztem.Nem tudtam mi az mikor ránéztem az agyházra akkor láttam hogy füstöl...Az agyház neve Centry star v2.Mi baja lehet?

ápr. 4. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami elszált, de ugye te aem gondolod komolyan hogy itt bárki kitalálja
ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Komolyan gondolod, hogy abból a semmiből, amit leírtál bárki kitalálja mi baja lehet. Egyébként meg, ha tudnád mi a baja, akkor meg tudnád javítani? Nem! Akkor meg minek teszel fel ilyen kérdést? Az eszedbe sem jutott, hogy elvidd egy szervizbe?
ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó gép házad van, azt tudjuk. Szinte érzem a frissen pirult Akyga Basic tápegység, édes, de kicsit gumi szagú illatát. 🤣


Így pontos leírás hiányában kb ennyi, az esetek ritka többségében a táp füstöl el, ha szerencséd van nem vitt magával pár havert még a gépházból, a másvilágra.

ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi baja lehet a gépemnek ha a World Trade Center romjai közt maradt? Repülőgép szimulátor nagyon élethű volt de aztán jött a füstszag... :D
ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A processzor füsttel működik, ha kijött a füst, akkor lehalt a proci xd
ápr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Örülj neki, hogy füstölt, legalább volt valami látványos, izgalmas is, enélkül unalmas lett volna.
ápr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!