Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videóimat-telóról miért nem...

Videóimat-telóról miért nem lehet átvinni/lejátszani (a képeket igen! ) sem az asztali gépre, sem a laptopra, sem a DVD-re, (sem USB, sem pendrive)?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a videóimat le tudom géppel játszani( Windows Media Player-rel) Próbáld ki! <--csak ennyit tudok mondani! :)
2009. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! A gépre olyan lejátszó kell ami lejátszik 3gp-t és akkor menni fognak a videók.

Pl:Media player classic,Gom player,stb

2009. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán engedi felmásolni a gépre? Gondolom a telefon saját szoftverével próbálod átölteni. Akad ilyen, hogy a gyártók kegyeskednek úgy megcsinálni a telefont, hogy csak fizetős szolgáltatással lehessen átküldeni máshova a fájlokat. Például néhány sharp direkt nem ismeri fel a neki bluetooth-on küldött java játékokat, csak wapról lehet letölteni rá. Szerintem hasonló a helyzet a telefonoddal.

Ha engedi bluetooth-on (esetleg infrán, ha az van benne) elküldeni, akkor vegyél a géphez egy bluetooth- illetőleg infraadaptert, kb 1500 Ft, és azzal minden menni fog.

2009. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!