Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LAptop homerseklet es mukodesi...

LAptop homerseklet es mukodesi ideje mennyi lehet?

Figyelt kérdés

Hello, a kerdesem az lenne h 1 laptop CPU-nak mi az atlag homerseklete ? az enyem, mind ketto madja 38-45 C . az normalis ?

A masodik kerdesem pedig h mennyi ideig lehet 1 laptop bekapcsolva? napi 6-7 ora sok neki ?


2010. dec. 6. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A hőmérséklet megfelelő, és a laptop annyit lehet bekapcsolva, amennyit szeretnéd bekapcsolva hagyni, nincs az korlátozva.
2010. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
arra gondoltam nem-e art neki ha sokaig be van kapcsolva... megsem PC ez...
2010. dec. 6. 21:40
 3/5 anonim válasza:

nekem egy középkategóriás laptop 2 éve ment volt, hogy egész nap töltöttem róla, de ha nem töltöttem akkor is napi 5-6 órát és mára az aksija töltő nélkül 1 percet se bír :D kihúzom betöltene egy oldalt már le is merült.

(szóval a tapasztalat azt mutatja ,hogy azért nem tesz jót neki ha sokat megy)

2010. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem is az aksit feltem, hanem magat a laptoppot. egy aksi 60-80 euro, egy laptop 400-500
2010. dec. 6. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az enyémet 2 éve használom, napi 9 órát megy, aksiról bírja 3órát torrent+film+böngészés/játék módban. Szóval ha néha (hetente) leveszed a tápról 1-2 órára, nem lesz semmi baja.
2010. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!