Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Informatika zseniális elméi...

Informatika zseniális elméi könyörgöm, légyszi segítsetek! Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés
Az van hogy ha áram alá kerül a gép akkor a Táp rögtön beindul és zúg, még csak be sem kell kapcsolni. Viszont minden más meg sem moccan, csak a Táp. A Táp pörög és kuss van. Annyira nem értek a dologhoz de nekem gyanús h kiégett az alaplap de átnéztem és hibátlannak tűnik. Nem e lehet valami más baja a gépnek? Pl vmi más alkatrész vagy nem tudom. Valaki segítsen! Köszönöm!
2011. jan. 13. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én a tápra gyanakszom.

Ha nem értesz hozzá, mutasd meg hozzá értő ismerősnek, vagy vidd szervizbe, egyedül úgyse tudod megcsinálni.

Ha kiég, azt szag után is érzed... :D

2011. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de a táp jó merthallani h zúg ráadásul a másik gépben működik
2011. jan. 13. 20:57
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha rádugod a 220-t akkor nem kéne magától beindulnia, tehát valami a tápegységgel lesz. Milyen márka?
2011. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azwtf... Akkor viszont az alaplapon szállt el valami. Próbáld meg az alkatrészeket mindenféle másik gépben hogy megnézd melyik romlott el, de szerintem az alaplap lesz.
2011. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Kérj valakitől egy cseretápot, amivel kipróbálod.

Ha azzal jó, akkor a táp hibás. Ha nem, akkor az alaplap rossz.

Egyébként melyik, milyen márkájú?

2011. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kérdés


1:ha a számitogép megkapja a hálozati 220 v os feszt

magátol elindul a számitogép?


2: ha a számitogép megkapja a 220 v os feszt nem indul el semmi nem pörög semmi csak zug a tápegységfelöl?

2011. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 P.O.C. ***** válasza:
A gagyi tápok gyakrabban kinyírják az alaplapot, minthogy maguktól tönkremennének. Ezért nem szoktam én ajánlani ilyen Codegen és Mercury féléket. Ezt kb. 10 év eladói tapasztalat mondatja velem. :)
2011. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

21:03 vagyok.


Sorry, de mikor írtam, még nem volt ott más írása. :)

2011. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen power, csak magától pörög a táp de semmi más. És most mondok egy új infót, eddig 3 táppal próbáltam ki !
2011. jan. 13. 21:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor az alaplap lesz...
2011. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!