Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hdmi video/ analóg audio...

Hdmi video/ analóg audio probléma (részletesebben lent)!?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne,hogy osszekötöttem a gépemmel(9600GT) dvi-hdmi-n keresztül 1 Lg HDTV-t.A kép az tökéletes, a hanggal van bajom.Vettem 1 jack-jack 3,5mm audio kábelt bedugtam a tv audio in bemenetelébe de hang semmi.Csak akkor megy a hang ha ki van kapcsolva a hdmi, ha bekapcsolom van kép de nincs hang.A hdmi-n keresztül várná a hangot?? Ha igen hol kell kikapcsolni mert én a vezérlőpultnál-hangokál csak a hangszorót mutatja semmiféle hdmi hangot (egy jópár forumnál olvastam ,hogy Így csinálták). Valami ötlet? Előre is köszönöm.
2011. jan. 31. 22:47
 1/1 Zabpehely ***** válasza:
Ha jól gondolom az okozza a problémát, hogyha a tv-n a jelforrás hdmi-re van állítva, akkor onnan várja a hangot is, a probléma nem a számítógép oldalon van. Ha a tv-ben tudod állítani a hangforrást, meg tudod oldani a problémát, de tudtommal kevés tv van ami erre képes.
2011. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!