Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7-ben aero lag?

Windows 7-ben aero lag?

Figyelt kérdés

Az a problémám , hogy mikor windows 7 rendszer alatt új ablakot nyitok chrome böngészőben vagy az asztalon akkor belaggol az egész. :( nem hozza be úgy az ablakot ahogy kellene hanem úgy akadozva. Gép bőven elég a rendszerhez én elsősorban a videókártyára gyanakszom ( Sapphire HD3850 512MBAGP)

Esetleg van valam hotfix erre a problémára ?


előre is köszönöm a segítséget.


2011. febr. 5. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik driver van fent?

Elvileg ennek kellene fent lennie:

[link]

2011. febr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez van fenn. De semmi változás :(
2011. febr. 6. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
a videókártya nem lehet akadály. esetleg valami vírus ami terheli a processzort? feleslegesen futó folyamatok?
2011. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
frissen van telepítve a rendszer. az a hotfix driver van fenn amit belinkeltél win update is leszedett mindent amit kell . És egyszerűen nem tudom mi lehet a gond :S :S pedig otthon vagyok ilyen témában :(
2011. febr. 6. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg a BIOS-ban érdemes lenne a beállításokkal bíbelődni. Az AGP apertúra legyen legalább 256, a fast write-ot és egyéb csiliviliket meg ki kell kapcsolni. Érdemes még megpróbálni a 4x sebességet is 8x helyett.


Hibás lehet az AGP/GART driver is, ennek sem árt utána járni. Ha van fent chipset driver, akkor próbáld ki anélkül, a beépített driverekkel. Ha már azokat használod, akkor meg rakj fel rendes AGP drivert.


Minden ilyen csinnadratta után telepítsd újra a video drivert, mert magától nem feltétlenül tolerálja az új beállításokat.

2011. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kipróbáltam a leírtakat de biosban végzett módosítások hatására sem lett változás. Amit tudtam csinálni, hogy a kártya beépített driverét használom és így annyira nem laggol de azért érezhető ugyanúgy...


azért köszönöm a segítséget :)

2011. febr. 7. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!