Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wifi Hálózat/router káros...

Wifi Hálózat/router káros hatásai?

Figyelt kérdés

Wifi hálózat lett telepítve a szobámba.

Azóta 2napja migrénes fejfájás gyötör.

Ez lehet ettől vagy pedig ne tulajdonítsak neki jelentőséget?

Éjjelre áramtalanítok, viszont nappal sokat kell dolgoznom a gép előtt. Valaki tapasztalt már hasonlót? Minden véleményt kíváncsian hallgatok.


2011. febr. 11. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából elenyésző a teljesítményük és ami frekvencián működnek az ember számára nem káros. Semmi bajod nem lehet tőle.
2011. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem értek hozzá, de próbálj ki egy hetet hogy wifi helyett kábelle használod, és kapcsold ki az antennáját (asszem ki lehet húzni) de hogy hogy kell kikapcsolni azt nem tum (az sem biztos hogy ki lehet :S
2011. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő,de tudom,hogy van aki a mobilokkal van így. Valószínű,hogy téged jobban zavar a jel. Egyébként lehet a jelerősségen és a csatornán is állítani, lehet megoldás is. Elvileg önmagában egyik készülék sem ad olyan erős jelet,hogy ártalmas lenne,de összeadódva előfordulhat..
2011. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 FECOmp válasza:
A "házi" routerek (tehát nem ipari -5GHz) azok 2,4 GHz-en működnek. Ha ez valakinek ismerős lenne fizikából nem véletlen. Ez a frekvencia a víz rezgésszáma vagyis a mikrohullámú sütők is ezen a frekvencián működnek. Ha egy router antennáját az eu dbi határa fölé tudjuk húzni (pl.:csere) és annak közelébe egészen közel, vizes poharat helyezünk pár óra elteltével hőfok változás lesz. Ezek után értékelje ki ki magának, hogy ő rá van e hatással az eszköz. Ajánlás: routert nem szabad antenna nélkül használni mert károsodhat. Ha valakinek nem kell a wi-fi, akkor a router menüjében vagy ha van az eszközön kapcsoló ott kapcsolj ki!
2013. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A mágneses sugárzástól nem fájhat a fejed, csak ha placebo áll fent, vagyis mélyen, teljes meggyőződéssel hiszel abban, hogy a wifi jeltől fáj a fejed. Egyéb iránt ha a wifit kikapcsolod, attól függetlenül garantáltan ér egyéb elektromágneses sugárzás, ugyanis a falban futó hálózati vezetéknek is van mágneses tere, nem is beszélve az adókról, amik a rádiót és a föld felszíni TV jeladást végzik... Ha migrénes vagy, akkor viszont érdemes fejfájásklinikára menni. Én is migrénes vagyok sajnos, ott pl. nekem megállapították, hogy az átlagosnál kicsit nagyobb a homloküregem, s emiatt érzékenyebb vagyok a légnyomás változásra. Vagyis másik bolygóra kellene költöznöm, ahol nyugodtabb a légkör, vagy újra kellene születnem kisebb homloküreggel...
2021. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!