Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Geforce 9400GT videoká...

Vonjuice kérdése:

Van egy Geforce 9400GT videokártyám, és ezt szeretném összekötni egy anlog tv-vel, amin Scart csatlakozó van De mivel hogy a karimon csak HDMI kimenet van, és nem S-videó, így ez a probléma megoldható egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

meg egy digitális<->analóg konverterrel kb 20ezer forint (az olcsóbb fajta)

[link]

Ha van a kártyán VGA kimenet azt már könnyebb analóggá átalakítani [link]

2011. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elsőnek mondom, hogy logikus h van rajta VGA vagy valamilyen monitorcsatlakozo is :P akar DVI vagy akarmi, es ezeket elerheto aron is atalakithato scard ra, csak akkor vagy a tv vagy a monitor fog csak menni, vagy vesz egy splittert is csak azzal ugyanott van...
2011. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajna csak HDMI out van rajta.VGA nincs.De majd nézek valamilyen átalakítót hozzá.Köszönöm
2011. febr. 14. 07:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, nemtudom mirol beszelunk de ez a kartya: [link] ezen van DVI amit nagyon egyszeru, vagyis lenyegesen egyszerubb scardra alakitani! es sima HDMI nincs is rajta, a specifications nel irja hogy csak adapterrel van HDMI benne
2011. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A választ köszönöm,bár én nem,vagyok sajna tisztába,hogy melyik melyik.Ez lenne a dvi kimenet: [link]

A másik kimenetem meg ilyen: [link]

2011. febr. 14. 11:31
 6/14 anonim ***** válasza:

A hdmi t hagyad a fenebe, ha nincs olyan tv amibe be tudod dugni *draga az atalakitas, nem eri meg.


A masikat a DVI-t at tudod alakitani S-video kimenette> [link]


De ez sem olcso... 10 rugo alatt nem nagyon.

2011. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ,tényleg sokat dudtál segíteni vagyis tudtatok:)
2011. febr. 14. 14:08
 8/14 A kérdező kommentje:

Még egy "balek"kérdés..Ezzel vajon a hang is meg van oldva?

vagy a jack dugós megoldás lenne.

2011. febr. 14. 14:19
 9/14 anonim ***** válasza:
DVI rol nem, ha olyan dragabb HDMI atalakitot veszel akkor megoldja a hangot is de a hagyomanyos jack - rca atalakitas olcsobb
2011. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.erre gondoltam én is.a jack-rch kombinációra.Valahogy akkor már meg tudom oldani,legalább is nem halott az ügy,mint gondoltam..köszönöm még egyszer..
2011. febr. 14. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!