Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Geforce 9400GT videoká...

Vonjuice kérdése:

Van egy Geforce 9400GT videokártyám, és ezt szeretném összekötni egy anlog tv-vel, amin Scart csatlakozó van De mivel hogy a karimon csak HDMI kimenet van, és nem S-videó, így ez a probléma megoldható egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 11:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ez is az lenne?

[link]

2011. febr. 17. 08:56
 12/14 A kérdező kommentje:

Kérlek segítsetek.Megvettem a dvi-rch kábelt:

[link]

összekötöttem a tv-vel,scart csatlakozóval de nincs kép.

A videó kártyán is kéne valamit állitanom?Vagy csak a tv-n?

ja és melyik a videó színe,mert van piros zöld és kék szín.előre is köszönöm:)

2011. febr. 26. 09:40
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem viccbol van 4400Ft lulonbseg a kozott amit te vettel es a kozott amit ajanlottak masok....


A video szine elmeletileg a sarga de ehez meg kell szerintem valami kutyu, igy nem tartom valoszinunek hogy menni fog, a Scarton dugd vegig az osszes kombinaciot ha nem megy akkor, szakuzlet es kerdezzd meg mi a kulonbseg a kozt amit vettel es akozt ami itt linkelve volt.


Egyebkent is eleg szar a dolog mert a DVI digitalis kimenet az RCA meg analog.

2011. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen rájöttem hogy ezt el csesztem..ráadásul ez rgb vezeték ami csak videó jelet tud leadni.De az is digitális amit lead.ami nagyon nem jó az analog tv-hez.Nem gondoltam végig.Köszönöm a választ:)
2011. febr. 27. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!