Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet gyári AMD hütöre másik...

Lehet gyári AMD hütöre másik ventit rakni h. ne legyen hangos?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 12:23
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
Lehet, de sok mindent nem érsz majd vele.
2011. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És miért nem megyek vele sokra???
2011. febr. 28. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:
mindegyiknek van hangja, a gépnél főleg a proci ventit lehet hallani sztem.
2011. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
régi amd procima én is raktam egy 2x akkoraventit mint a gyári,akkora hangja volt aszittem elszáll,de olyan huzatja is volt kivitte a szemem ha oda hajoltam,sőt nyáron van egy felesleges szobaventi azt odafektetem mellé,persze oldalát lekapom
2011. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a "szerver" gépembe egy amd athlon 64 3200+ proci van aminek egyik napról a másikra nagyon hangos lett a hűtője mérgemben kihúztam és most passzívan megy tökéletesen egy nagyobb bordával meg hátul egy ultra halk 12 cmes ventivel de még így sem érte el eddig a 60 fokot
2011. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát nekem is az a bajom vele hogy 7 cm-s és alig van a méretében venti. barkácsolni meg nem akarok tulzottan pedig megoldható lenne
2011. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak már jó coolerek 3000forintért, ha szánsz rá egykis pénz leet megoldja a porblémádat, de Passzív hűtőt keress.
2011. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Passzivat egy 4 magos procira????? lehet csak kell egy akkora mint az alaplap.....


Esetleg egy Peltier modullal kombinálva...


Olcso és jó hütó cooler master TX3....


ASUS Silent Knight 2 a személyes javaslatom.....

2013. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Trafó Lászlo válasza:

ASUS Silent Knight 2 ezt ajánlom én is,nekem is ilyen van,csupán 1200 körül pörög alapon,és a magok hőfoka csak 26 fok:)) ha terhelem 35 nél feljebb nem megy nyáron!

Asus alaplapoknál biosban q-fan.... remélem érted a célzásom.És nem is hangos:)

2013. nov. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!